Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mennyire fura ha a barátnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fura ha a barátnőm szinte soha nem mondja nekem hogy szeret? És miért nem mondja?

Figyelt kérdés
Kicsit több mint fél éve vagyunk együtt de még csak kétszer mondta hogy szeret.Akkor is igazából én mondtam először,ő csak azt mondta hogy ő is.De most már ezt se mondja, csak csak myög egyet rá, nem mond semmit.pedig amúgy úgy tűnik nincsenek problémák, nagyon jól megvagyunk,konkretan kábé folyamatosan egymás szájában vagyunk, a környezetünk már kicsit nehezen is visel el minket emiatt, a többieknek nem vagyunk túl jó társaság, de valamiért mégse mondja soha hogy szeret.Es annál rosszabb érzés meg ugye nincs is amikor mondod valakinek, ő még nem mondja vissza. Nagyon rossz ez a bizonytalanság, ráadásul nem is értem miért nem tudja kimondani... szerintetek ez mennyire fura vagy mennyire normális? És ha valaki kicsit el tudná magyarázni mi fut végig ilyenkor az agyán azt nagyon megköszönném😁

2016. nov. 19. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:
48%

Fiúknal gyakran van igy es felnőtt férfialnàl is. Sok szegeny felesèg.

Egyszerűen gáznak erzik kimondani ennyi.

Bár en mondjuk sose ereznem így, ez a rányögés meg külön.

Ha egymás szajában vtok főleg, ki kell kérdezned nincs mas valasztáshoz. Kösd egy székhez v vmi..

2016. nov. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jaj bocs h barátnő

Akkor ne kötözd ki semmiképp 😇

Bocs elolvastam decígy meg nincs valaszom.

Lanytól ez extrém szokatlan èn mondom neked

2016. nov. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Először is hány évesek vagytok? Másodszor a "konkretan kábé folyamatosan egymás szájában vagyunk, a környezetünk már kicsit nehezen is visel el minket emiatt". Na ezt a kijelentést nem tudom hova tenni. Ne csodálkozzatok ezen, mert ez nem normális dolog társaságban. Velem az exem egyébként ezért szakított, mert nem mondtam neki elégszer hogy szeretem. Az én véleményem erről az, hogy nem azt kell nézni mit mondok, hanem azt, hogy mit teszek. Plusz ha állandóan azt mondogatod akkor elveszed a súlyát a szónak. Ez az én véleményem, egyébként szerintem nem kell aggódnod ha jól megvagytok akkor pedig pláne.

18F

2016. nov. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen a barátnőm,bár nem ennyire.

Én rákérdeztem,és azt mondta,azért,mert kényszernek érzi. És ha sokat mondjuk elveszti a varázsát.


Amikor sokat mondtam neki,csak mosolygott egyet és behunyta a szemét,vagy megcsókolt. Kicsit lejjebb adtam a dolgokból,és ritkábban mondom.


Illetve ha van valami oka,akkor mondja. De csak úgy,hogy mondjon vmit talán felesleges.


Pl. nem látott 1 hétig,és aztán a nyakamba ugrott,és akkor mondta. Vagy azt álmodta,hogy a szeme láttára csalom meg. Másnap átmentem este hozzá,és el sem engedett,szorított,és mondogatta,hogy mennyire szeret.

Telefonban mondja néha,illetve mikor este elköszönünk.


Kérdezz rá,hogy miért nem mondja. Szeret-e még egyáltalán?


El fogja mondani,és választ kapsz.


19F

2016. nov. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok!

Viszont szerintem,ha kimutatja gesztusokkal,tettekkel,akkor nincs ezzel gond.


Próbáld ki,hogy te sem mondod neki soha. Lehet,hogy hiányozni fog neki,és fogja mondani.

2016. nov. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!