Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az fura ha a barátnőm még nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az fura ha a barátnőm még nem mutatott be a szüleinek? És az én szüleimmel se akar egyáltalán találkozni

Figyelt kérdés
Fél éve vagyunk együtt, de ő még nem mutatott be.én már igen, de csak egyszer találkozott velük, nagyon nem akar összefutni velük. Az egész igazából azért rossz, mert így nem igazán tudom áthívni ha a szüleimmel nem akar találkozni (kábé folyamatosan itthon vannak) én se tudok átmenni hozzá...18 évesek vagyunk.

2016. nov. 20. 10:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nem fura, ti életetek, nem kell nagydobra verni :D
2016. nov. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó csak így sokkal nehezebb összejárni, mert előbb el kell küldenem mindenkit itthonról ahhoz hogy áthívhassam
2016. nov. 20. 10:58
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Részben szokatlan, ám bennem is megvolt a szégyenlőség, amikor megismertem a barátom szüleit, mert nem éreztem azt, hogy szeretnének. Lehet, hogy a szülei nagyon féltik és ezért nem akar bemutatni, de kérdezd meg tőle és fény derül a titokra.

18/ L

2016. nov. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem fél a szüleid véleményétől, a sajátjait meg szégyelli. Sok kapcsolatban ez van, de meg kell tanulni túllepni rajta. Eleinte én is csak akkor mentem át mikor nem voltak otthon a szülei a páromnak, és utána is mikor itt aludtam sosem mentem le az emeletről hozzájuk mert féltem. Ezt úgy kell elképzelni hogy a párom hozott fel kaját meg ilyenek :D vagy nem ettem egyáltalán mert vacsi után mentem és délelőtt eljöttem és inkább kibírtam kaja nélkül. Van ilyen, kell idő hogy kényelmesen érezze magát az ember mások szüleivel. De ahhoz el kell kezdeni valahol. Beszélj vele, kérdezd meg mitől fél vagy mi az oka, de ne támadóan, vádlóan. Csak úgy mellékesen vesd fel a témát.
2016. nov. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó voltam, 21L
2016. nov. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!