Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez már drogfüggőség? Aggódom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már drogfüggőség? Aggódom a párom miatt, tudnátok tanácsokat is adni?

Figyelt kérdés
A barátomról van szó.2011-ben jöttünk össze,de az első két év katasztrófa volt,mert akkor nagyon durván drogozott.A Hajógyárira járt ki,amivel nekem eleinte semmi bajom nem volt,míg meg nem tudtam mi folyik ott,mert elmentem vele.A Dokkba,a Pink!be,Studióba és a Coronitába voltunk,ő is ezekbe járt,minden héten kb.Elmondták a haverjai,hogy kezd nála mindennapos lenni.Miután bezárták a Hajógyáriakat,enyhült a helyzet,évente egyszer ha drogozott.Speedezett,egyébként.Ebben az évben kezdte újra,már megint kezd mindennapos lenni,pedig már gyerekeket terveztünk.Mit csináljak vele?:(Szeretem nagyon,semmiképp sem akarom elhagyni.Segíteni akarok neki.

2016. nov. 22. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan beszélgess el vele és ha kell, küldd el orvoshoz!

Írj, ha gondolod, hátha kihozunk valamit!

2016. nov. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1,köszönöm,holnap délután írok!:)
2016. nov. 22. 20:16
 3/6 anonim ***** válasza:

Igazán nincs mit! :)

Rendben, várni fogom. :)

2016. nov. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Felnott parkapcsolatokhoz kellett volna irnod ezt.
2016. nov. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4!

Igen, célszerű lett volna, de soha sem tudni, hogy ki olvassa.Én sem vagyok tini.

2016. nov. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kérdezz erről hozzáértőket:

háziorvos, addiktológus, pszichológus, családsegítő, szenvedélybetegek hozzátartozóinak 12 lépéses anonim csoportja.

Ezt mind.

2017. febr. 5. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!