Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tetszik egy lány ez jó kezdés...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány ez jó kezdés lenne?

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány a suliban aki nagyon tetszik annó ő jelölt be facebookon 2éve mikor a suliba kerültem sokat néz/nézett a folyosón, de most van barátja. Soha sem beszéltünk se facebookon se élőbe úgy gondoltam a suliba félre hívnám és a következő szöveggel adnám tudtára ,hogy mit érzek:

Szia xy vagyok *kézfogás* zavarhatlak egy percre? Szóval te ugye most együtt vagy xy-al? Tényleg sokáig! Nem szeretném ha félre értenéd de nekem nagyon bejössz és ha esetleg szeretnél beszélgetni nyugodtan köszönj rám itt a suliba vagy írj rám facen, és megkérném h ezt ne mondja el senkinek. Szerintetek vagy egyéb ötletek erre a szitura?



2016. nov. 22. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
Barátnőt szeretnél, vagy kosaras csapattársat?:D Kézfogás?! Nem, ez az elejétől végéig gáz :*
2016. nov. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Így illik. Egyébként olvasva Elhiszem h gáz, de akkor mi mást kéne mondanom?
2016. nov. 22. 20:30
 3/6 I am Nephilim ***** válasza:

Van barátja, valószínűleg boldog vele, hagyd békén! Ha szakítanak bevetheted magad, de most képes lennél belerondítani egy kapcsolatba? Csak magadra hoznád a bajt. Tudom, hogy most rossz látni mással, de ne csináld ezt. Am az lenne neki az első, hogy elmondja a barátnőinek.


18/L

2016. nov. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyszerűen csak szeretném ,hogy tudja, ennyi. Nem az lenne a célom ,hogy szakítsanak vagy csalja meg..soha nem jönnék össze olyan lánnyal aki miattam megcsalná a barátját, tisztelném annyira a srácot ,hogy nem csinálnék olyan lánnyal semmit akinek van barátja. Tiszta lapokkal játszom...
2016. nov. 22. 21:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Addig fogod írogatni, hogy nem gáz, míg elhiszed, odamész, elmondod neki, kapsz egy szánalmas félmosolyt és elhajt.
2016. nov. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezt ne,nagyon ne!Gondolj bele,elmeséli ezt a szitut a barátnőinek,lehet másoknak is és akkor ott leszel cikibe.Először is,írj rá facebookon,lájkolj neki valamit,aztán köszönj neki élőbe,és SOHA ne mond ezt hogy:most együtt vagy"ezzel"sokáig,mert akkor egyből levágja,hogy lesegeted:D majd szép lassan hívd el valahova,de ne mond el,hogy tetszik mert csak azt hiszi hogy megakarod dugni.Ha lenne még valami kérdésed írj.16l😄
2016. nov. 23. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!