Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért nem érti meg hogy nekem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érti meg hogy nekem ez rosszul esik?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 11 hónapja vagyunk együtt, van 2 srác akit régebb óta ismer 2-3 éve edzésről, mind a kettő nyomult bnőmre még annó, de ő lekoptatta őket, már egyik se jár edzésre, szóval nincs kapcsolatuk bnőmmel, de folyamatosan irkalnak neki, bnőm meg válaszol nekik, nem tudom milyen gyakran beszélnek és hogy mit stb, tudom hogy bnőm nem akar tőlük semmit, de tudom, hogy az mind a 2 srác nem azért irogat nekik h barátok legyenek, próbálkoznak, és azt várják bnőm mikor adja be nekik a derekát kb..

Kérdezem minek beszél velük még mindig, de azt mondja csak barátok, amikor nem is találkoznak semmit szinte, így nem értem MINEK válaszol nekik, amikor a hülye is tudja, hogy ők nem csak barátságot akarnak , és engem ez zavar, nem az hogy bnőmben nem bízom, hanem a tudat, hogy az a 2 tag nem képes lekopni róla. Miért válaszol nekik egyáltalán? Nem tudom hogyan értessem meg barátnőmmel ezt az egészet, mert felhozza hogy nem bizom benne meg a kapcsolatunkba kb. Hogyan értessem meg vele, hogy nekem ez rosszul esik és gondoljon bele ha fordított helyzetbe lenne ő mit csinálna? Már csomószor elmondtam neki de még mindig beszélnek..



2016. nov. 27. 14:29
 1/5 A kérdező kommentje:
Egyik tag csak azért szerzett bnőm szalagavatójára jegyet, hogy ott legyen és őt nézze.. :D Mivel semmi rokona nem szerepelt.. Aztán még bnőmhöz is odament, hogy milyen szép meg stb.. Szánalmas.
2016. nov. 27. 14:33
 2/5 anonim válasza:

Hát ez tényleg nem egy egyszerű helyzet >.<

Próbáltad már te lekoptatni őket ? :s

2016. nov. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Barátnőmnek felhoztam, és mondja hogy ők csak barátok meg mért nem bizom benne és féltékenykedem.. És h fontosak neki mert csomó élményt átéltek edzés során.. De akit lekoptat egy csaj minek akarna tőle barátságot:d Fk logic, én nem koptatom le őket mert csak adnám alájuk a lovat, hogy zavarnak engem.

Tudom, hogy bnőm sose jönne össze egyikkel se, de mégis zavaró..

2016. nov. 27. 15:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj meg, de ez bunkó viselkedés szerintem. Itt van valami hiba ebbe az egészbe. Úgy gondolom, hogy hallgatnia kellene rád, mert szereted őt, ezáltal jót akarsz neki. Valószínűleg ő nem is akarja abbahagyni viszont azt már csak ő tudja miért nem.
2016. nov. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Elmondta, hogy fontosak neki edzésről, mert bnőm már nem jár oda, és ők sem, és sok mindent átéltek az edzések során és szüksége van ezekre a barátokra mivel bnőmnek abbakellett hagynia az edzést ami eléggé megviselte, szóval lehet köze van ennek is ehhez.

De ritkábban beszél velük miattam, nem tudok mit tenni ez ellen igazából :D megtiltani nem fogok semmit..

2016. nov. 27. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!