Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek normális hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális hogy nekem ez rosszul esik?

Figyelt kérdés

Barátom túl jófej a lányokkal, mindig meghallgat mindenkit, az ő vállán nyugodtan kisírhatják magukat. Van hogy felvesz facera egy tök idegen csajt, mert lelkizésre van szüksége szegénykének. Vagy valami osztálytársával átbeszélgeti az éjszakát amíg én pl. dolgozok. Nekem ez nagyon nagyon rosszul esik. Mondtam is neki és erre azt mondta, hogy nem tudta hogy ez engem zavar, de én sokkal fontosabb vagyok neki bármelyik csajnál és letilt a kedvemért mindenkit. De most tökre lelkiismeret furdalásom van amiért rátelepszek. De szerintem igazam van nem? És végülis nem hisztiztem, én csak nyugisan elmondtam neki hogy mit gondolok és erre ő letiltotta őket. Az ő döntése volt.

18/L


2015. dec. 22. 11:16
 1/6 anonim válasza:
Természetes, ha rosszul esik, mindenkiben ott van a féltékenység. Jó, hogy elmondtad neki, hogy mit gondolsz, szerintem nagyon szerethet téged, ha letiltott mindenkit.
2015. dec. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolatban mindenkinek kell valami áldozatoz hozni...

Ö viszont olyat hagyott el miattad amit esetleg kedvelt, szöval szeret

2015. dec. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez így teljesen érthető lépés volt tőled és korrekt lépés volt tőle.
2015. dec. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
Jó tetted légy kemény a férfit neked kell írányítani mert ha nem akkor nem vesz komolyan és könnyen máskarjaiba hulhat..
2015. dec. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normális ha rosszul esett szerintem minden lánynak rosszul esne és jól tetted hogy szóltál neki és megbeszéltétek :) és ha ezt meg tette érted akkor tényleg szeret :)
2015. dec. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Barátom túl jófej a lányokkal, mindig meghallgat mindenkit, az ő vállán nyugodtan kisírhatják magukat."

Én mindig is jobban kijöttem a lányokkal, mint a srácokkal. A lányokkal sokkal jobban kijövök, a fiúk társaságát csak a két legjobb barátom személyében keresem. Mégsem akarok tőlük semmit, csupán jó viszonyban vagyok velük, 1-2 van, aki tényleg barátom (nálam/nálunk létezik fiú-lány barátság!). Szóval nem jelenti azt, hogy bármit is akarna tőlük.


"Van hogy felvesz facera egy tök idegen csajt, mert lelkizésre van szüksége szegénykének."

Na, ez már tényleg túlzás.


Én nem tiltottam volna le senkit, mert milyen dolog már, hogy akikkel jóban vagyok, egy csapásra letiltom őket.....De ő megtette, téged szeret a srác!!!!



De egyébként igen, normális, hogy ez rosszul esik! Nekem is rosszul esne ez fordítva annak ellenére, hogy én is javarészt lányokkal beszélek.

2015. dec. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!