Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elvesztettem valakiben a...

Elvesztettem valakiben a bizalmam, életemben először - mi a helyes lépés?

Figyelt kérdés

Lassan egy hete egy nagyon jó barátom elárult. Abban a percben elvesztettem benne a bizalmam. Mivel láttam, ez mennyire elszomorította, bár eleinte nem adtam ki semmilyen infót magamról neki, mégis, amikor ért egy hatalmas örömhír, megosztottam vele Fb cseten és megörült neki. Utána írtam egy emailt, amiben fontos dolgot írok, de semmi reakció. A 0 reakció nem zavar, megszoktam tőle... Viszont ez egy újdonság. Ilyet még senki se tett velem. Ha megharagudtam is hamar elszállt.

Nem tudom mi ilyenkor a teendő. Jojózni se akarok vele, hogy egyszer azt lássa nem haragszom, egyszer meg azt, hogy igen. De lehet azt kéne, hogy megírom? Vagy ne? Vagy hogy álljak a dologhoz?

Még sosem volt ilyen, teljesen kukán állok az egészhez, ő meg fel se fogja mi van. Talán az a legjobb, ha így hagyom?



2014. jún. 23. 05:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem maradjon meg barátnak. Ő is tévedhet. Lehet, véletlenül tette, amit tett. Viszont legyél egy kicsit óvatosabb vele szemben. Amit tényleg nem szeretnél kiszivárogtatni, ne mondd el neki.
2014. jún. 23. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sokadszorra veszem észre, hogy alapjáraton a nagy vonalak kiszivárognak. Ez jogos, ő is ember, de pl a titkait én miért tartom meg? Most viszont ennél többről volt szó...
2014. jún. 23. 12:46
 3/3 anonim válasza:
Nem akarok károgni, de sztem ugyanolyan már nem lesz ezek után, akármennyire is megbeszélitek. Szerintem adj még időt magadnak, hogy átgondolhasd a dolgokat. Ezt akár meg is mondhatod neki, hogy egy kicsit most egyedüllétre vágysz, azért nem keresed. Ha még bizonyos idő után is úgy érzed, hogy megtört valami..talán nem érdemes tovább tartani a kapcsolatot. Amikor például nekem mondott el egy barátnőm valamit, ami tudom, hogy a magánügye, nem mondtam még el másnak. Nem olyan nagy kérés ez, pláne nem egy barátságban. Hidd el, vannak még normális emberek rajta kívül. A döntés rajtad múlik.
2014. jún. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!