Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Félek, mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem túl rövid történet, de annál kellemetlenebb, kérlek segítsetek.


Szóval... Van egy jó kapcsolatom több mint fél éve. Nagyon sima, kevés veszekedéssel, igazából azt hittem az elején, hogy sokkal több lesz, de szerencsére nincs. Ám ma valami megváltozott. Tegnap este kaptam egy üzenetet, hogy xy szeret, és vele jobban járnék, mire válaszoltam, hogy nekem kapcsolatom van stb stb... Jóhogy nem azt mondta az illető, hogy azonnal szakítsak és menyjek a másik csajhoz. Ezt megtudta a barátnőm, erre kidőlt a bili. Olyannyira, hogy majdnem összeverekedtek neten, és most ő is, és ennek a csajnak a barátnője is kerül. Nagyon jó, kockára lett téve a kapcsolatom és egy jó barátság is. Megpróbáltam velük beszélni de nem volt könnyű, talán valamit elértem, mostmár lenyugodott a csajom, legalább... Csak épp én vagyok feldúlt, ideges, és nem is mutathatom.


Ami itt a probléma: a másik lány nagyon kedves. Nagyon szegény (nem anyagi helyzetre gondolok), szeretethiányos csaj, ismerem őt jól. Én pedig próbáltam belé lelket önteni, segíteni neki, barátkozni vele, és friendzoneba rakni, ahogy amióta kapcsolatom van, mindenkit egyből oda szeretnék rakni. Csak közben benne kialakult valami érzés, és most nagyon rossz helyzetbe kerültem. A fő problémám, hogy nem tudom mindkét lánnyal úgy megbeszélni a dolgokat, hogy egyik se haragudjon. Tudom, nem is lehet, az egyik kidobna a másik meg nem beszélne velem. De nekem ő is fontos.


És még az is itt van, hogy a hátam mögött egymást marják szét... Nagyon örülök...


Valami tipp akármire? F/17



2016. dec. 8. 18:26
 1/2 anonim válasza:

Ha szereted a barátnőd és ő is téged akkor megérthetné, hogy neked a másik lány is fontos de csak barátként.. meg hát próbáld elérni, hogy jóba legyenek de még se túlzottan jóba..


remélem evvel is tudtam valamennyit segíteni:))

2016. dec. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2 lány érted veszekszik neked hol a probléma? Dőlj hátra szard le az egészet csináld amit akarsz.
2016. dec. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!