Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mennyire hátrány ha a barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hátrány ha a barátom 1 évvel fiatalabb nálam?

Figyelt kérdés

En 15vagyok, ő 14.

Mindig is a nálam 2-3evvel idősebb fiúk érdekeltek mert rajtuk láttam azt h tudnék velük rendesen beszélgetni, komolyabban is. És tapasztaltabbak is.

Míg a nálam fiatalabbakkal nem, mert az ő fejükben mindíg csak a segg, mell, szex gondolatok járnak.

A barátom azért nem ilyen de nem akarom h kihasznaljon.

Vannak itt olyan lányok akiknek nincs azzal problémájuk h a baratuk fiatalabb?



2016. dec. 18. 11:23
 1/7 anonim ***** válasza:

ugyan már, nincs azzal semmi gond.

de miért hallgatsz már véleményére? ha te jól érzed magad vele, akkor ennyi ... komolyan nem értem a csajokat sokszor.


volt egy olyan ismerősöm, volt neki egy nagyon isten barátja, hát bizony oda kellett figyelnie, mert sorba álltak érte, és amin megdöbbentem: kifejtette h ő is tudja, hogy ennyire menő sráca sosem lesz többet és szóval teljesen odáig van meg vissza, és annyira rosszul érzi magát, mert ő nagyon vágyik az orálszexre, de csak azért nem csinálja a barátjának, nehogy "szopós k..-nak" nevezze majd azután, ha szakítottak.


na most normális az ilyen? tehát minden oké, de azért ő már azt tervezi h szakítanak, és ugyan nagyon vágyik rá, de csak emiatt nem teszi. én dobtam egy hátast mikor ezt elmesélte.


ez csak arra példa és párhuzam, hogy ugyan miért érdekel téged h mások mit mondanak? az a lényeg h te jól érezd magad vele, még akkor is, másoknak nem tetszik. szóval nem értelek, miért töröd a fejed ilyen hülyeségen.

2016. dec. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Érettségin pont levonás jár érte, szerintem szakíts vele!

17f

2016. dec. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sok lány ismerősömnek kb 1 évvel fiatalabb a barátja, de már 3 éve együtt vannak.

18/L

2016. dec. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
Elegge hatrany ,14evesen meg nagyon gyerekek ,te is az vagy meg de o meginkabb .En nem jonnek ossze fiatalabbal .
2016. dec. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

de durva h már megint cenzurázták a kommentemet, pedig semmi csúnya nem volt benne, csak éppen nem értenek egyet vele.


KÖSZÖNÖM !!!!!!!!!!

természetesen terjesztem, ahol csak tudom, ennyit erről. nem tudtam h nem lehet véleményem és meglátásom, de már többedszerre tapasztalom ...

2016. dec. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%
Az én barátom is egy évvel fiatalabb nálam. De nagyon jól megvagyunk és ez az egy év nem is látszik és szerintem nem is számít. :)
2016. dec. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én barátom 1 évvel és 1 hónappal fiatalabb nálam. 16, illetve 15 évesek vagyunk. Elhiheted, hogy egyikünket sem érdekel a korkülönbség egyáltalán. Imádjuk egymást. :)
2016. dec. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!