Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Elmondjam anyumnak a barátomat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam anyumnak a barátomat? Vagy kit válasszak?

Figyelt kérdés
Van most egy barátom akit nagyon szeretek és ő is nagyon szeret nagyon félt engem bármit megtesz nekem de anyukámnak nem jön be mert nem egy jó gyerek és tegnap bejött a képbe még egy srác és hát ő szeretne valamit tőlem de nem tudom hogy mitévő legyek.. kit válasszak? elmondjam anyumnak a barátomat? .. kérlek segítsetek...

2016. dec. 18. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ne anyukád, hanem a saját érzéseid alapján dönts :)
2016. dec. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
nem bántásból tényleg, de ha az elsőt igazán szeretnéd és minden jó lenne vele, akkor eszedbe se jutna az, hogy válassz xy és közte...ezt gondold át szerintem. Mivel egy kapcsolatban azért közrejátszik az is, hogy kölcsönösen szeretitek egymást
2016. dec. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát igazából az x-et szeretem de ha az eszemre hallgatok akkor xy választom és ha a szívemre akkor meg x-et..
2016. dec. 18. 20:53
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy emberről alkotott kép, nagyon meg tud változni, ha az adott fél tesz érte jócselekedetekkel. Anyukád részéről is, szerintem. Viszont, ha már xy is belépett a képbe, akkor az a kapcsolat már nem az igazi.

Nekem is van, hogy azt mondom egy srácra, hogy na ő tetszik.... Tetszene, ha nem lenne barátom, akit egy srácért se. Hagynék ott!

2016. dec. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!