Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek sok napi 30-60...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sok napi 30-60 perc skypeolás?

Figyelt kérdés
Távkapcsolatban vagyok és a barátnőm elvárja, hogy ennyit beszéljek vele. De éncmár megterhelőbek érzem, a munkám rovására kezd menni. Tényleg sok vagy csak én érzem rosszul?

2016. dec. 19. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem tavkapcsolat lenne, ennel tobb idot "pocsekolnal el" a parodra. Emellett nem tudsz dolgozni? Mi lesz, ha csaladod lesz? A gyerekeidre sem fogsz napi fel orat raszanni?
2016. dec. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Milyen munkád? Napi 16 órát dolgozol talán?
2016. dec. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem sok. Nekem nem lenne, főleg hogy még anno 10-11órát skypoltunk Cs 1.6 közben :D

De ha te nem érsz rá akkor ez van, mond meg neki hogy fáradt vagy nagyon. De ne legyél mindig fáradt, az esete döntő többségében inkább beszélgessetek, mert a távkapcsolat így is könnyen tönkremehet... ha meg nincs kommunikáció teljesen értelmetlen.

2016. dec. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
10%

Volt, hogy a exbaratommal tobb mint 11 orat sikerult Skypeolnunk ugy hogy mellette suli sajat elet meg hasonlok... Es nekem nem ment ra semmim csak a sracnak a jegyei picit de nemhinnem hogy a sok skypeolas volt a legfobb ok.

De ebbol csak azt tudom leszurni, hogy a pasik nem tudnak tobb fele koncentralni es ezt a nokre kenik, hogy miattuk nem...-.-

2016. dec. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez már agybaj... és az ilyeneknek van barátnőjük.


Ha neked napi fél óra a barátnőddel sok, akkor ez a kapcsolat egyszerűen nem kapcsolat. Működésképtelen.

Egy normális párkapcsolatban - tök mindegy, hogy távkapcsolat, vagy ott él helyben - egy szerelmes embernek nem hogy nem jelent terhet, nyűgöt a barátnőjável folytatott kommunikáció, hanem egyenesen vágyik arra, hogy minél többet beszélgessenek. Hogy minél több időt együtt töltsenek - még ha csak virtuálisan is -, és minél többet hallja a szerelme hangját. Ennek nem megterhelőnek kéne lenni, hanem felemelő érzésnek.


Azt meg senkinek ne meséld be, hogy te olyan hú, de eszeveszettül fontos ember vagy, hogy napi 20 órát kell, hogy dolgozz. Napi 8 óra munka mellett egy 1 órás elfoglaltság meg egyszerűen nem tud a munka rovására menni. Szóval ez csak egy üres belemagyarázás.

Szegény lány meg egyszerűen jobbat érdemel. Nem egy olyan ökröt, aki még az időt is sajnálja rá.

2016. dec. 20. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nekem lenne barátnőm én képes lennék napi 4 órát oda és 4-et vissza utazni hogy vele töltsek akár 2 órát akár többet. Tehát a kérdésre a válasz: Nem, nem sok 30-60 perc skype... 16 órába dolgoztam 2 nap munka 2 nap pihenő, ünnepek alatt volt hogy 3 napot húztam le egymás után 3 óra alvással és bár a munkanapokon nyilván nem értem volna rá ilyenre pláne hogy 3 órát aludtam közbe, de amíg nem 2 óra odaút 2 óra visszaút és 16 óra munkád van, addíg nem mondhatod kifogásnak a munkát. Ha pedig a szabadnapodon is soknak tartod ezt a fél-1 órát, akkor ott gondok vannak, nem is kicsit, mert ahogy az előttem szóló leírta egy kapcsolatban, egy igazi kapcsolatban ha szerelmes vagy a partneredbe, akkor te minden szabadidőd vele akarod eltölteni és rá akarod áldozni úgymond. Tehát vagy nem szereted a partnered és szakítás lesz ennek a távkapcsolatnak a vége előbb vagy utóbb, vagy nem tudom, de én tuti nem sajnálnám a barátnőmre azt a 30-60 percet. -_-"
2016. dec. 20. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#4 Te aztán komoly vagy -.-"
2016. dec. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!