Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hany evesen van az elso...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hany evesen van az elso parkapcsolat?

Figyelt kérdés
A kozepiskolaban szuletnek az elso parkapcsolatok, vagy ez csak a hangos kisebbseg, lehetseges hogy a csendes tobbseg inkabb kozepiskola utan a szuloktol valo elszakadaskor kezd oszejonni emberekkel. Aki kozepiskolaban nem erzi magat kesznek arra hogy valakivel osszejojjon onbizalom hiany miatt kesobb is nagy nehezsegei lesznek vagy ez kialakul? gondolok arra akinek egyaltalan az nehezseget okoz hogy baratokat szerezzen. Interneten nem kaptam statisztikakat, kivancsisagbol kerdem toletek

2016. nov. 24. 18:23
 1/4 October15 ***** válasza:
54%

Kíváncsiságból aha.. az érzés mikor egy anonim oldalon terelni kezd valaki...


A személyiséged nem fog csak úgy magától megváltozni de kerülhetsz egy olyan környezetbe ahol jobban "eltudod adni magad". Pl egyetemen a szakok okán nyilvánvalóan lesz közös téma a kezdéshez stb. Amúgy nem hinném, hogy a többségnek középsuli után lesz meg az első párkapcsolata. Nekem speciel az első 7. végétől ment 9. végéig.


24F

2016. nov. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát manapság már csoda ha a 11 éveseknek nincs párkapcsolatuk.. Én átlagban a 14-15 éveshez tenném az első kapcsolatokat. Szerintem nincs azzal semmi baj ha valaki még nem készült fel erre. Idővel ez majd úgy is változni fog. Nekem pl 16éves koromig nem voltak barátaim, legalábbis olyanok nem akiket barátoknak lehetett mondani. De majd jőni fog ha jőni kell :D
2016. nov. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Átlagban szerintem 16, legalábbis az én környezetemben. Én pedig erősítem a kivételt, ugyanis 18 vagyok, de még nem volt barátom:D Persze voltak már fiúk, de egyik sem fogott meg igazán, vagy valami miatt nem találkoztunk többször. Szerintem ha valaki kikerül gimiből egyetemre, és kinyílik a világ, sokkal több esélye van ismerkedni.
2016. nov. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Majdnem 18 voltam, amikor is végre lett barátnőm. Persze távkapcsolat, mert a környezetemben szörnyen nehezen tudtam megértetni magam a legtöbb lánnyal. Az exemmel se mondható igazinak a dolog, hiába szerettem, buta voltam, persze ő se volt tökéletes, csak későn jöttem rá. Legalább tanultam a hibáimból. :)

19 éves koromban szexeltem először, és akkor is épp egy fesztiválon szedtem össze egy spicces lányt. De amúgy vele éreztem a legjobban addig magam. Csak a nevét bánom, hogy nem is kérdeztem meg.

És valóban, egyetemen éreztem azt, hogy készen állok egy kapcsolatra. Itt sokkal több olyan emberrel lehetsz, aki fogékonyabb a gondolataidra.

2016. nov. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!