Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 21 éves fiú,17 éves lány +...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 éves fiú,17 éves lány + 150km távolság, mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Teljesen beleszerettem szerintem ebbe a lányba, ő is hasonlóképp érez. Szerintetek mások mennyire szólnák le? A szüleim alapból mindent, de így, hogy még ennyire fiatal is hozzám, ráadásul messze is van..Ti mit gondoltok? És már nem tudom csak úgy leszarni..Nagyon sokat jelent nekem sajnos.
2016. dec. 22. 21:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem fog menni. Tapasztalat. A távkapcsolatok nem működnek. Max. a mesékben.
2016. dec. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem se működött Debrecen-Budapest távon...
2016. dec. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Ja nekem se pedig csak egy utcaval lakott arrebb
2016. dec. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 NelliEmily válasza:
Jó figyeljetek lehet hurrogni, de az én barátom is messze lakik tőlem és már egy és fél éve együtt vagyunk. Én Balatonfüreden lakom ő pedig Pesten. Az sincs közel egymáshoz. A távolság nem számít az számít mennyire szereted a másikat és nagyon fontos hogy bízz benne.
2016. dec. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ebben a felállásban az a 4 év nem nagy korkülönbség. De a távkapcsolat már húzósabb. Ha a lány 17 éves az azt jelenti, hogy még legalább egy évig középsulis/gimis ugye? Tehát ha addig kibírjátok utána lehet úgy rendezni, hogy közelebb kerüljetek egymáshoz (földrajzilag), ha egy hozzád közel lévő egyetemre megy. Esetleg te költözöl közelebb hozzá. (Már ha előre gondolkodtok.) Arra válaszolva pedig, hogy mások mennyire szólják le? ne érdekeljen titeket. Csak rajtatok múlik, hogy sikerül-e a kapcsolatotok. És ( annak ellenére, hogy én sem sok jól sikerült távkapcsolatot láttam már) sok sikert nektek. :)
2016. dec. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Magyarország-Svájc, és egy évesek leszünk, szóval a távolság szr kifogás.

Unokatesómék Hollandia-Magyarországgal kezdték, 5-6 éve, azóta házasok, két gyerekkel.

2016. dec. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

17 éves vagyok, barátom lassan 24. 200km van köztünk, mégis tökéletesen megvagyunk már hamarosan 2 éve. :)


Ha neked sokat jelent, akkor próbáljátok meg. :)

Nem nehéz a távkapcsolat, csak ki kell tartani, ha igaz szerelem, akkor nem lehetetlen. Gondolom a neten tudtok írni egymásnak, beszélgetni. Azt mondják nem lehet sok mindent kihozni ebből, pedig csak kreatívnak kell lenni, és máris könnyebb lesz. :)

Egyszer kiírtam egy kérdést, olvasd el, hátha megtetszik valami belőle. :D


http://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__egyeb-ker..


Plusz egy gondolat, te már felnőtt vagy, a lány is nemsokára, akár azt is elkezdhetitek majd tervezni, hogy Közelebb költözzetek egymáshoz, vagy akár össze. Addig pedig ki lehet bírni. :)

2016. dec. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is próbáld meg, jó, tudom, hogy az élethelyzet talán más, de apukám 61 éves és 4 éve él távkapcsolatban.

Mi Tiszaföldváriak vagyunk, apám barátnője meg Szeged mellett lakik.

Majdnem minden hétvégén ott van a barátnőjénél és jól meg vannak együtt.

De volt olyan is, hogy chatroulletről ismertem meg egy srácot és tök véletlenül kitaláltam róla dolgokat.. pedig nem ismertem.

Mesélte, hogy van egy barátnője, 300 km-re lakik tőle, de sokszor leutazik hozzá kocsival, elviszi magához, meg aztán haza. 2 éve vannak együtt.

Ez már tényleg csak a bizalmon alapszik, meg azon, hogy ki mennyire igényli azt, hogy a másik fizikálisan tényleg ott legyen mellette.

2016. dec. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A korkülönbség meg nem sok egyébként, ez lemaradt. Miért lenne túl fiatal hozzád? Ez baromság.
2016. dec. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!