Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért hiányzik a barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Smiley18 kérdése:

Miért hiányzik a barátom miután 2-3 napot együtt töltöttünk?

Figyelt kérdés
Iszonyatosan hiányzik és nem tudom miért. Sirhatnékom van. Körülbelül majd csak egy hét múlva találkozunk, de ez olyan rossz érzés. Mit tegyek hogy kevésbé hiányozzon?

2016. dec. 22. 21:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt?
2016. dec. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Több mint egy éve, hamarosan 13 hónapja.
2016. dec. 22. 21:11
 3/9 anonim ***** válasza:
Az elég hosszú idő. És voltatok már együtt huzamosabb ideig?
2016. dec. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, persze. Voltunk nyáron együtt nyaralni 7-8 napot. Akkor is nagyon nehéz volt nekem utána nélküle, ha nem találkoztunk.
2016. dec. 22. 21:15
 5/9 anonim ***** válasza:
Jajj elgépeltem. Akarom mondani külön voltatok huzamosabb ideig?
2016. dec. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, igen, szintén nyáron, maximum 7-10 nap volt.
2016. dec. 22. 21:20
 7/9 anonim ***** válasza:
És mikor szoktatok beszélni, most h elment?
2016. dec. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Estefelé vagy napközben messengeren irogatunk picit. De most az ünnepek miatt nehezebb lesz. Szívem szerint minden percet vele töltenék. Bárhogyis.
2016. dec. 22. 21:55
 9/9 anonim ***** válasza:
Figyi. Teljesen természetes h vele akarsz lenni. Szereted. Ez természetes. Csak próbálj másra is koncentrálni napközben. Tanulsz valahol. Írhatsz privibe is.
2016. dec. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!