Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátnőm bulizni akar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm bulizni akar szilveszterkor, de én nem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Friss a kapcsolatunk, mindössze 30 napja vagyunk együtt. Nem az a mai lány, szóval még nem volt barátja, szűz, nem cigizik, nem drogozik, nem iszik és nem bulizik orba szájba, mint ami ma a divat. pedig már benne van abban a korban. 15 éves, én 20.

Szülei megengedték, hogy náluk aludjak, de a barátnőm bulizni akar menni, én meg inkább szerettem volna az első ilyen alkalmat kettesben tölteni és nem egy rakat részeg disznó között kezdeni vele az újévet. Teljesen besértődtt s nem akar írni.. Mit tegyek? Egyébként nekem is ő az első barátnőm.



2016. dec. 24. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha egyiktek sem enged, akkor nem lesz ez túl jó. Amúgy milyen szülő az, aki 30 nap után engedi, hogy ott aludj?
2016. dec. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
15 éves. Benne van már a korban?.
2016. dec. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1

Normális. Ha egy mai fiú lennék, akkor a közelébe se engedtek volna. Tudják rólam, hogy még senkim nem volt, nem csak szexre kell, dolgozni járok és nem részegedni bla bla bla. :)


2

igen. benne van. ma már 14-15 évesen a lányok jobban ismerik a f* szt, a piákat és a cigaretta márkákat, mint a családjukat.

Mint ahogy haverom is mondja, suliban kiszemel egy szép lányt aki megtetszik neki, utána 5 osztálytársa mutat a csajról mesztelen képet, vagy meséli hányan meghúzták már stb. Mocskos undorító lett ez a mai világ a tinikkel együtt. vannak még kivételek, talán 1000-ből egy, de ha valaki ilyet talál, akkor el ne veszítse!

2016. dec. 24. 17:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Ma már a 14-15 évesek simán belevetik maguk ebbe az életbe. Ő pedig mivel nem jár szórakozni, akar egyet bulizni és veled szívesen menne. Egyezetek meg, hogy pl. egy ideig ott vagytok, és utána hazamentek.
2016. dec. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szerintem engedj, nehogy már 1 hónap múlva ezért szakítsatok. Én is így vagyok barátnőmmel (lehet a te barátnőd is ilyesmi helyzetbe van): a szülei elég szigorúak, emiatt nem sokszor engedik ki éjszakára, ezeket a ritka alkalmakat szeretné barátnőm kihasználni és bulizni egy jót. Megértem az ő helyzetét szóval belemegyek (pedig nem tudok és nem is fogok tudni sose bulizni, egyszerűen nem megy, nincs benne számomra semmi élvezet). Kb ha évente 8 kiengedik estére 4 alkalommal buli - 4 alkalommal csak kettesbe itthon. Azért fontos ez a közös megállapodás, ne mindig az legyen csak amit az egyik fél akar. Én 18 vagyok és barátnőm is nemsokára betölti.
2016. dec. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

"Mocskos undorító lett ez a mai világ a tinikkel együtt. vannak még kivételek, talán 1000-ből egy, de ha valaki ilyet talál, akkor el ne veszítse!"


Igazad van, nem minden napi lány (szerencsére!), így ezt az év utolsó napját simán "engedném", hogy úgy töltse el, ahogy neki szimpatikus! Elvégre a barátnőd, akit szeretsz, és mindent meg szeretnél neki adni igaz? Akkor nem értem. Bulizni szoktak, természetes igény, hogy legalább ilyenkor kezdjen magával valamit, különös képpen, ha még SOHA nem volt ilyesmiben része, akkor legalább az év egyik napján ami "fergeteges", be kell őt vezetni, meg kell neki adni!


A többi alkalomra amit gondolsz, még BŐVEN lesz időtök, ha szereted és kitartasz egy ilyen gyöngyszem mellett..

2016. dec. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szeretném tudni, hogy te mit gondolsz ezek után?
2016. dec. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!