Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerelmes vagyok a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a legjobb barátomba! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sajnos a napokban azzal szembesültem,hogy egyre többet gondolok rá és belészerettem. Egy ideig azt is hittem,hogy ez kölcsönös,de ma kiderült,hogy nem és ő csak barátként tekint rám. Ráadásul nekem beszélt a lányról aki tetszik neki és ez nagyon fájt és fáj is. Valaki tudna segíteni,hogy mit tegyek,hogy elfelejtsem és újra barátilag tekintsek rá? Lehet valamit tenni?

2016. dec. 15. 00:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha nem akarsz szenvedni távolodj el tőle, és legyen csak egy szimpla ismerős. Te meg nézz más után. Fiatal vagy kerül majd más megfelelő. HA meg szenvedni akarsz, maradj mellette mint barát, és kínozd magad tovább. Te döntésed.
2016. dec. 15. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Könnyű ezt mondani, mikor a legnehezebb eltávolodni vkitől aki már sszinte hozzád nőtt. De meg kell tenni. Én is mehtettem a világon még millióan. Ha arról van szó h a szivedet védd, mindent meg kell tenni. Úgyh igaza van 1-nek.

Az biztos h ngyonrossz lesz. De így könnyebben megy majd vmivek a felejtés.

2016. dec. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Dreed ***** válasza:

Azt sem veheted biztosra hogy nem kölcsönös.

Lehet h más lány is tetszik neki,de te is bejönnél,viszont nem meri beválalni a barátságotok miatt.

2016. dec. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az a rosszabb szerintem ha magadban tartod. Hosszútávon bizonyára. Ezt majd te is beláthatod.


De ha rám hallgatsz, elmondod neki, mit érzel, és addig még mindig reménykedhetsz hogy jó dolog sül ki belőle.

2016. dec. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!