Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Holnap bemutat a barátom a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap bemutat a barátom a szüleinek. Izgulok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon izgulós típus vagyok és rettegek, hogy mi lesz. Mi lesz, ha nem vagyok szimpatikus nekik? Ti, hogy éltétek ezt meg?

2016. aug. 17. 17:43
 1/3 anonim válasza:
Én is izgulós fajta vagyok, ez ellen nem lehet mit tenni, de általában ez olyan dolog, amin nem egyedül kell úgymond túlesned, a barátod biztos meg fogja könnyíteni a dolgod, hozzon fel témákat, meséljen rólad, hozzon fel pl közöss történeteket vagy bármit amihe hozzá tudsz szólni, meg igazából a szülei is meg fogják könnyíteni a dolgod úgymond, biztos fognak kérdezgetni érdeklődni, amire meg csak válaszolni kell, nem fogják leharapni a fejed, csak ügyesen hajrá! :)
2016. aug. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálunk ez úgy ment a barátnőmmel, hogy előtte már meséltem róla a szüleimnek, mutattam róla képeket, stb. Szimpatikus is volt a szüleimnek nagyon. Egy kicsit együtt kellett hagynom a párom anyummal, de apummal azt hallottuk, hogy jókat nevetnek együtt.

Szerintem ha nem is vagy szimpatikus a szülőknek elsőre, akkor is normálisan állnak hozzád, feltéve ha elég intelligensek az egészhez. Ha pedig csak a saját véleményükre hallgatnak, nem arra amit a fiuk gondol (rólad), annak nem tudsz mit tenni...

18/F

2016. aug. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem az egy jó ötlet, ha legalább 10-15 percre leültök a barátoddal és a szüleivel közösen beszélgetni. Úgy nem is frusztráló, hogy csak te és a szülők, és a barátod is ott van, kevésbé kellemetlen. :)

Első látásra senki nem szokta azt mondani, hogy juj menjen innen. Gondolj arra, hogy szimpatikus leszel nekik. Ne játszd meg magad, és amit még ajánlani tudok: ha pl ettetek, ajánld fel, hogy elmosogatsz. Ettől az én barátom szülei egyből látták, hogy nem egy elkényeztetett kislányról van szó, hanem azért rá lehet bízni egy tányért legalább és nem szolgáltatja ki magát. Legyél udvarias is.. és minden rendben lesz, ne aggódj! :)

2016. aug. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!