Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nagyon szomorú vagyok, mert...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szomorú vagyok, mert még 2 éve én hoztam össze 2 osztálytársamat és tegnap szakítottak?

Figyelt kérdés

Szinte engem jobban megviselt a dolog, mint őket. Mindketten félreléptek, ezért esélytelen újra összehozni őket. De nekem nagyon fáj emiatt a szívem. Mivel vigasztaljam meg magam?

14/F


2016. dec. 27. 23:09
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Hát meg tudlak érteni. De muszáj az embernek túltenni magát a dolgokon. Azért valljuk be nem várhattad h majd összeházasodnak. Gyerekszerelem. Ami a legtöbbször nem tart örökké.
2016. dec. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Próbálom kiverni őket a fejemből, de egyszerűen nem megy. Ráadásul a lánnyal most haragban is vagyok emiatt, holott én mindig is nagyon konfliktusokat kerülő gyerek hírében álltam.
2016. dec. 27. 23:14
 3/8 A kérdező kommentje:
Észre se vettem hogy ilyen gyorsan válaszoltak. :D
2016. dec. 27. 23:14
 4/8 A kérdező kommentje:
Amúgy meg igazad van, köszi a segítséget.
2016. dec. 27. 23:15
 5/8 Tozser Alex ***** válasza:
100%

Kivagy te?

Eric Cartman hogy összehozol mindenkit?

Egyépként csoda hogy 2évig tartott..Azért nem élném bele magam..

Az emberek hálátlanok, ne nagyon folytasd ezt a szakmát, mert csakmajd te leszel a "szarkavaró"a kapcsolatokban.

2016. dec. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, hogy ez baráti jó tanács akart-e lenni, de ha igen, akkor köszönöm szépen! :)
2016. dec. 27. 23:33
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy bárki magánéletéhez annyira mélységesen közöd lenne, még akkor sem ha neked köszönhetően ismerkedtek meg egymással.

Azt már ők tudják, hogy miért léptek félre, vagy miért szakítottak, biztosan jó okuk volt rá, nem csak úgy ok nélkül. Úgy beszélsz róluk, mintha valami bábuk lennének, akiket te együtt akarsz látni:))

2016. dec. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igaz, lehet bennem van a hiba. Ment a zöld kéz!
2016. dec. 29. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!