Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szakított velem a barátom de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem a barátom de egyikünk sem akarta mit tegyek? (lent infó)

Figyelt kérdés
Hello. Úgy volt hogy elmentem a barátomhoz az anyja ok nélkül kiabált. hazaküldött. visszamentem valamiért és azt látom hogy az anyja kiabál vele és sírva jön ki a barátom és mondja hogy szakítsunk. Közbe az anyja anyámmal beszélt és mondjta neki ha még egyszer meglát minket ketten megver engem. Mikor hazaértem azt írta nekem hosza szakítsunk és hogy utcán se köszönjünk egymásnak. De ismerem régóta a barátomat és ő nem írna ilyet. Szerintem ezt az anyja íratta vele. Most mit csináljak? nem birom elfelejtni és folyton csak sírok.

2016. jún. 28. 08:25
 1/5 anonim válasza:
Valószínűleg a barátod anyjának valami gondja van veled, az is előfordulhat hogy a fia tett valami rosszat, amiért kényszerített titeket a szakításra. Egyelőre sztem semmit nem tudsz tenni. Várj egy kicsit, és próbáld meg megbeszélni pl: az anyjával, hogy mi a gond, egyebek.. Sok sikert! :)
2016. jún. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És hogy beszéljek vele és mikor? mert letiltott facebookon :(
2016. jún. 28. 08:34
 3/5 anonim válasza:

Szerintem menj el hozzájuk ès beszèlj az anyukájával. Termèszetesen várj egy hetet kb ès utána. Addigra talán megnyugszik ès nem ordít veled.

Egyèbkènt mindig ilyen volt veled az anyukája?

2016. jún. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem mindig volt ilyen. eddig kedves volt normálisan beszél. most meg olyanokat kiabált hogy elege van mindenből meg ilyenek.
2016. jún. 28. 09:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Várj ,amíg ő keres meg.
2016. jún. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!