Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ezek után higgyek még neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után higgyek még neki?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy fiúval és naphosszakat olyanokat írogatott,hogy gyönyörűm,meg úgy érzem kezdek egyre jobban beléd habarodni bla bla bla..Majd tegnap lefotózta a beszélgetését egyik haverjával,és látszódott a háttere,valami másik csaj volt az.Azt még hozzátenném,hogy nem valami sztár,vagy valami énekes áhh... öcsém volt osztálytársa!:))

Aztán mikor szóvá tettem,akkor meg jött a tipikus dumájával,amivel csak hülyének nézi az embert,hogy VÉLETLEN volt,meg hogy ő engem szeret.Ezen azért egy jót nevettem!:) Ki tudja,hogy rajtam kívül még hány lányt hülyít.


Szerintetek adjak neki még egy esélyt ezek után?


2016. dec. 28. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Te dontsd el ne mi.. Te eleted ne a mienk.. Vagy ujra lancokat akarsz?? Azt hiszed jo dolog, ha masok szabnak meg mindent az eletedben?? Legyel hatarozottabb es akkor az ilyenek meg kezdemenyezni is felni fognak, nah akkor majd ratalalsz egy igazi ferfira.
2016. dec. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hagynám a francba... jön a cukika kis dumájával és te elolvadsz, és elhiszel neki mindent.... mellesleg véletlen nem állít be senki olyat akit nem akar háttérnek. szóval én ezt átgondolnám!
2016. dec. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ismerős ez a sztori velem is nagyon hasonló történt..én hagytam azt a gyökeret a fenébe és nem bántam meg sőt örülök hogy már egyáltalán nem az életem része!! Csak fájdalmat okozott mást nem szóval szerintem hagyd a p_csába..de ez a te döntésed :)
2016. dec. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hányok az ilyen szövegektől. Játszanak a lányokkal. Azt hiszik olyan hülyék vagyunk h bedőlünk minden pisis szövegnek. Hagyd a francba a fiúkát.
2016. dec. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

hagyd a francba!

ha te lennél számára a legszebb, legjobb, stb., akkor te lennél a háttere/ti lennétek, vagy alapértelmezett lenne..

lassan 2 éve vagyok együtt barátommal.. telefonján közös képünk, laptopján alapértelmezett a háttér, nálam meg pont fordítva.

ha életem szerelmével vagyok együtt, egy hírességért sem tudnék jobban rajongani, mint utána..

meg csak őt nézném..

szóval hagyd a francba! jön másik!

ha meg úgy érzed, hogy mégis újra összejönnél vele, akkor mondd meg neki, hogy őszintén mondja el, van-e még más.. és, hogy akkor miért akar mégis veled lenni... vagy, ha téged tart a legszebbnek, miért van melletted más.. hozd zavarba, érezze magát egy féregnek [mert az!], és hagyd ott.. azt lássa, hogy nem rendít meg az elvesztése, még akkor is, ha épp az ellenkezője van..

ne hagyd magad! jobbat érdemelsz!

ui.: írd meg, hogy mire jutottál :D

2016. dec. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!