Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan higgyek ujra megcsalas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan higgyek ujra megcsalas utan?

Figyelt kérdés
2013. okt. 16. 20:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
sehogy, ha egyszer megcsalt, máskor is meg fog :/
2013. okt. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az már lehetetlen. A tüske megmarad.
2013. okt. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem tudnék hinni, és nem tudnék bízni.

Egy működő szerelembe nem léphet harmadik, ha pedig igen, ott már elmúlt a szerelem.

2013. okt. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mi történt?
2013. okt. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Megcsalt a parom,mert elkezdett legyeskedni korulotte egy masik no,engedett neki.Ennyi es most ugy erzi szerelmes bele,erre kiderult terhes vagyok...:( nem hanyagolom el magam,jo velem a szex is azt monxdta meg erzem is,csak mar nem tudok ujjat mutatni
2013. okt. 16. 21:07
 6/12 anonim ***** válasza:
5 Gyerekkel egy menni akaró pasit nem lehet megfogni.Aki menni akar, azt el kell engedni.
2013. okt. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
én nem akarom a gyerekkel megfogni,még azelőtt megmondta,hogy kiderült volna...vagyok olyan büszke,hogy ne ezért jöjjenek hozzám vissza
2013. okt. 16. 22:20
 8/12 anonim ***** válasza:

Újra megfogja tenni!Mit szólt hozzá hogy terhes vagy,tudja?

Bár én már nem tudnék olyan szinten szeretet mutatni felé hogy legbelül tudom hogy megcsaltak.De ez tőled is függ.Meg kéne vele beszélni hogy mit akar,mit szeretne..

A babát megakarod tartani?ha esetleg elhagyna vagy elhagynád lenne miből eltartanod?

2013. okt. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem azt mondom, hogy a megcsalás belefér a párkapcsolatba, de azért megcsalás és megcsalás között is van különbség. Egy egyszeri váratlanul megtörtént dolgot könnyebb megbocsájtani, mint egy olyat, mint amit a párod tett. Aki viszonyt folytatott bizonyos ideig egy nővel, akivel nyilván többször voltak együtt. Ami nagyon kiakasztó a sztoriban az az, hogy még ki is jelentette a párod, hogy lehet hogy szerelmes a másik nőbe. Nah ezek után én biztos nem tudnám neki megbocsájtani, és nem tudnám elfelejteni. Mert több alkalom volt, mert galádul a hátad mögött leszervezett volt, mert érzelmi töltése is volt ami azt jelenti, hogy irányodba már nincs.

Sajnálom hogy azt kell mondanom, főleg hogy babát vársz, de egyelőre ne engedd vissza a párod. Kérdezd meg mit szeretne attól a nőtől, mit szeretne tőled, mik a tervei a jövőt illetően, és ha számodra pozitív a válasza, akkor tartsd vele a kapcsolatot, de éljetek külön egy kicsit. Lásd, hogy tettek is követik a szavait. Bizonyítsa be, hogy fakénpél hagyja azt a nőt, hogy normális életet él, hogy teper utánnatok. Aztán majd idővel meglátod milyen érzelmeket táplálsz iránta, meg tudtad-e bocsájtani és hogy egyáltalán te mit akarsz. De csak akkor gondolkodj el ezen, ha fentieket megcsinálja a párod MAGÁTÓL!

2013. okt. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"nem hanyagolom el magam,jo velem a szex is azt monxdta meg erzem is,csak mar nem tudok ujjat mutatni"

Ne is ujjat mutass neki, hanem az ujjaddal ajtót.

2013. okt. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!