Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Friss kapcsolat, többször...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friss kapcsolat, többször nevez szépnek, mintsem gyönyörűnek. Ez azt jelelenti, hogy?

Figyelt kérdés

Kicsit furának tartom, sokkal jobban esne, mert ez így nagyon komolytalannak tűnik..

Szerintetek?

Három évvel idősebb a pasi nálam...



2016. dec. 29. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy idő után az is elvesztené jelentését. Utána meg mit kellene mondania? Káprázatos?

Örülj hogy mondogatja, van lány akinek a barátja egyszer sem említi. Keress valami igazi problémát. 18/f

2016. dec. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
*18/l
2016. dec. 29. 19:33
 3/7 A kérdező kommentje:
Nyilván nem ez a fő probléma az életemben, csak már annyira túlzóan sokszor használja ezt a kifejezést, ami már zavarba ejtő, és nem tudom mire vélni.
2016. dec. 29. 19:35
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
te most komolyan ezen problémázol?! nem tök mindegy melyiket mondja!?
2016. dec. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazatok van, megyek és elásom magam.
2016. dec. 29. 22:15
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már az jól esett, ha a pasim megemlítette néhanapján :D Ez azt jelenti, hogy örülj, hogy mondja ;) vagy ha valami nem tetszik, beszéld meg vele, elvégre egy pár vagytok, úgy legyetek együtt, hogy mindkettőtöknek jó legyen!
2016. dec. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg örülj neki! Megbecsül, szeret ezek szerint. Nem jó érzés pozitív szavakat hallani? A gyönyörű nekem már nyalizásnak tűnne.
2017. jan. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!