Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Maradjak e a régivel aki bár...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradjak e a régivel aki bár megcsalt de visszafogadtam vagy pedig hagyjam ott egy új párkapcsolatért?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel több mint egy éve együtt vagyok, ő megcsalt engem, de visszafogadtam, de mostanába ez a szerelem kezd elmúlni vagy nem is tudom, de bejött a képbe egy másik srác akit ismerek, irogatunk, nekem megtettszett, mégis mit csináljak, maradjak a régivel, vagy pedig dobjam el egy új párkapcsolatért?

2016. dec. 30. 08:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Aki megcsalt azzal nem tudom mit akarsz még kezdeni.
2016. dec. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%

Nőket még nem próbáltad?

89N

2016. dec. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
Jah. Ebben egyetértek az 1-el. Sokan vannak akik viszafogadják a bűnös személyt. De a legtöbb esetben a bizalom nem áll helyre már. Soha nem lesz olyan mint volt. Szerintem hagyd a kapcsolatot. Ha már úgysem olyan mint volt. Előbb utóbb szerintem úgyis vége lesz.
2016. dec. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%
2-es fogd már be a szád. És ne add ki magad nőnek ha fiú vagy. 
2016. dec. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Ha megcsalt és a dolgok már nem a régiek akkor nincs értelme kínozni ezt a kapcsolatot.
2016. dec. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
40%

Egyetértek 5össel, én bármikor megvígasztalak, rám mindig számíthatsz majd!

89N

2016. dec. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Biztos h egy 89 éves agyérszűkűlettel rendelkezőre van szüksége a kérdezőnek. Biztos.
2016. dec. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Tudod valahogy más az ha két ember együtt van több mint tíz éve, és úgy történik a megcsalás..meg amikor két tini közül az egyik egy évet se bír ki anélkül hogy félrekúrjon. Én ezek után biztos dobnám az új kapcsolatért.
2016. dec. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek
2016. dec. 30. 16:44
 10/11 anonim ***** válasza:

Aki megcsalt , annak valami nem jó abban a kapcsolatban amiben addig él vagy élt, mindig is meg fog bántani újra és újra amíg hagyod.

Ne adj egy új esélyt neki, volt választás hogy eldöntse. Kérdezd meg hogy megérte-e neki?

Szerintem egy férfinek vagy nőnek tudni és érezni kell azt a határt amikor olyan dolog történik ami veszélyt jelet a kapcsolatára, életére.

Amiből baja származhat , pl.... kapcsolata párja elvesztéséhet vezethet, döntse el hogy kell ez neki vagy sem.?!

Igen is hiszek abban hogy NEMET lehet mondani , csak akarni kell.

2016. dec. 31. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!