Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetett volna még valamit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetett volna még valamit tenni ezért a párkapcsolatért?

Figyelt kérdés
Ha lehet ilyen összegzést tenni, a volt barátom 10-ből 9 -párkapcsolat szempontjából fontos- dologban teljes mértékben megfelelt nekem. Nagyon boldogok is lehettünk volna, életem szerelmének tartottam. Viszont egy olyan tulajdonsága volt, amit szerintem senki nem tudna tolerálni. Még az elő fára is féltékeny volt. Ha más férfi egyáltalán szóba került, pl. leültem valaki mellé a vonaton, beszéltem egy eladóval a boltban, rám nézett valaki az utcán stb. olyan viselkedést levágott, ami nem volt méltó a kapcsolatunkhoz. A beszélgetések semmit nem használtak, szóval vége lett köztünk mindennek, de most meg nagyon hiányzik. Bár a józan eszemmel tudom, hogy ez ennyi volt, félek, hogy nem találok soha hozzá hasonlót.:(
2016. okt. 28. 00:05
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

Jól tetted, hogy kiraktad. És biztos, hogy nem maradsz egyedül.

Egy tulajdonság is fontos. Pl. 16 évesen találkoztam egy sráccal, aki majdnem mindenben olyan volt, mint álmaim pasija, egyetlen egy apróságot leszámítva: meleg volt. :)

2016. okt. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Igen.
2016. okt. 28. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Fish1 ***** válasza:
72%
Nem. Ezen változtatni csak ő tud, ha akar. De ez nem 1-2 nap és nem is 1-2 hónap. Gondolom az önbizalma nulla, később ez a helyzet még rosszabbá vált volna. Szerintem jól tetted, hogy leléptél, mert idővel az őrületbe kerget.
2016. okt. 28. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Red Vixen,

mit lehetett volna tenni szerinted?

2016. okt. 28. 10:25
 5/9 anonim ***** válasza:

Ne hallgass Rex Vixenre, kérdező, itt okoskodik már ezer éve, nagy pszichológusnak mondja magát, de fogalma sincs sem a pszichológiáról, sem a párkapcsolatokról, de még az emberekről sem.. Csak magadnak ártasz, ha szóbaállsz vele.


Maximum akkor lehetett volna változtatni ezek a kapcsolaton, ha az exed komolyan változni akart volna és tett is volna érte - elment volna szakemberhez, önismereti órákra, stb. Te megtettél mindent, próbáltad megbeszélni, de egy ilyen emberrel nem nagyon tudsz mást kezdeni. Okosan döntöttél, hogy lezártad, még akkor is, ha ez most nagyon fáj.

2016. okt. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó hsz, igazad lehet mindkét dologgal kapcsolatban. Már olvastam korábbi megnyilvánulásait Red-nek, kicsit fura is volt...

A pasim lehet amúgy, hogy tudott volna változtatni, de CSAK külső segítséggel, én pedig eddig is eleget tűrtem már. Más normális nő első jelnél kapcsol.:)

2016. okt. 28. 13:06
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak akkor kapcsol valaki az első jelnél, ha már korábban megégette magát ebben a szituációban, különben hajlamos az ember kifogásokat keresni, reménykedik abban, hogy változhat a helyzet :) Mindenesetre látom levontad a tanulópénzt, jó döntést hoztál, legközelebb korábban kapcsolsz, ha neadjisten megint ezt a típust sikerült "kifogni".
2016. okt. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a véleményed.:)

Egy kicsit naívabb vagyok az átlagnál, azért ezt tudom magamról. Egy kapcsolatban pedig az utolsókig képes vagyok küzdeni, ha szerelmes vagyok.

2016. okt. 28. 15:52
 9/9 anonim ***** válasza:
Keress rá bántalmazásról, beteges féltékenységről szóló történetekre, akkor biztosan értékelni fogod, milyen jól tetted.
2016. okt. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!