Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A férfiak melyik fajta nőért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak melyik fajta nőért és párkapcsolatért döglenek?

Figyelt kérdés
Nyilván úgy értettem, hogy melyik fajtát szeretik nőből és párkapcsolatból. Mondjuk tulajdonságokat mindkettőről. Köszi a válaszokat! :)
2015. aug. 13. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Olyan nőket és/vagy párkapcsolatokat, ahol a szex mennyisége fordítottan arányos a szükségtelen rinyálással.
2015. aug. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nagy mell, és szeret oboázni
2015. aug. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk normális hosszútávra tervező, tenyéren hordozó típusú fiúknak azok a lányok akik picit nagyképűek a sok udvarló férfi felé. Szóval ne legyen kedves mindenkivel meg ne írjon vissza mindenkinek, éreztesse hogy ha valakit szeret akkor neki adja magát és a külvilágot kizárja normális keretek közt persze. Nagyon kevés dolog legyen a múltjában, szóval egy 19-20 éves koráig ne legyen 3 nál több szexuális kapcsolata ez nagyon fontos... Párkapcsolat meg egyénfüggő teljesen, én szeretem ha néha igazi nő és picit hisztizik jelentéktelen dolgokért és nekem tudni kell kezelni az ilyen helyzeteket, nekem ez nagyon bejön a többi meg persze amit mindenki elvár hogy lehessen beszélgetni, ne legyen búskomor és csak úgy néha menjen le haverba és hülyèskedjen hogy tudjunk nevetni. :)
2015. aug. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszikoszi :)
2015. aug. 14. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!