Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mire utalhat ha így viselkedik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire utalhat ha így viselkedik velem miközben nekem küldte a szivecskéket? Ha szereti a barátnőjét miért nekem írogat?

Figyelt kérdés

Ez a srác aki nekem kell

Csak 250km-re van tőlem.

Van egy nője aki nem is szereti Csak játszadozik ezzel a fiúval..

Sokkal jobbat érdemelne.

De nem. neki az a lány kell és én a nyomába sem érek..

Ja és amikor elmondtam a srácnak hogy mit érzek iránta örült neki aztán ma közölte hogy ki békült a csajjal..

Soha nem fogok neki kelleni

De a Csaj ki ment külföldre itt hagyta gyereket mert ki ment a Csaj a bátyjához és ilyet ír neki egyik napról a másikra hogy hagyja békén meg hagyja élni aztán le tiltotta a srácot és a volt faszijával beszélgetett..

A srác meg 4 hónap után újra szóba állt velem nekem mondta el ezt az egészet.

Én meg segítettem neki ahh..

Nem értem..

Mire elfelejteném mindig fel bukkan újra és újra


14/Lány

18/Fiú


2016. dec. 30. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Pótlék vagy neki.
2016. dec. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát szerintem nem gondolrád másként csak mint barát.

És akkor most a gyerek a fiún maradt? A csaj idősebb a srácnál?

2016. dec. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az elsőnek igaza van. Egyébként értem én, hogy egy 18 éves fiúval képzeletben járni nagyon menő, de te még csak 14 vagy.

Én a helyedben letiltanám facebookról és minden elérhetőségről, ahol beszélni tudunk. Tádáá, meg van oldva a problémád. :)

2016. dec. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kihasznal teged. Tilsd le mindenhonnan.
2016. dec. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na szóval,az van,hogy 3hónap után most újra beszélünk. És rá jött,hogy az a lány nem szerette meg semmi és hogy én tényleg szerettem. És most azt akarja hogy legyek vele. Szoktunk telefonálgatni is, sőt a Huga a legjobb barátnőm. Most jövő héten jön le a hugához de közben velem is akar találkozni,azt szeretné, ha vele mennék majd vissza vagyis hogy "haza" akar vinni magával. De közben meg ismertem egy velem egy idős fiút is aki nagyon szerelmes belém de mostanában nem tudunk sokat beszélni. Mit tegyek?
2017. márc. 10. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!