Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés

Szeptemberben megismertem egy fiút teljesen odáig vagyok erte.. jartunk 2 hónapot es a végén bejelentette hogy nem belém hanem a testembe szeretett inkabb.. utana mondta hagyjam.. aztán 2 órára rá irt hogy gondolkozott es arra jött rá hogy nem fogja őt ennyire szeretni senki.. es hogy csinaljuk szep lassan es kialakul kialakul nem nem... egyre tobbszor van az hogy hianyzom neki es hogy hozzám bújna.. amikor talalkozunk folyton puszilgat olelget es nyugtat hogy minden rendben.

Nemtud bizni lanyokba es most kezd bennem bizni es elhinni hogy tenyleg szeretem. Mit tudnek meg tenni hogy kialakuljon? Nem szeretnem elvesziteni.



2016. dec. 30. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Azzal az opcióval nem számoltál, hogy nem fog beléd szeretni soha sem?? Alapból nem kellett volna több hónapon át veled lennie, ha nem is szeret, ezért kéne előbb randizgatni jó párszor, hogy tényleg kialakuljon valami, ez akár 1 évig is tarthat ha az illető nehezen szeret bele valakibe, de akkor meg 1 évig tart és??? Ez nem párkapcsolat, csak ő elfogad téged mert nincs más és a tested neki megfelelő.

17f

2016. dec. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De az is benne van a pakliba de azt mondta par napja hogy ugy erzi minden rendben megy egyre tobbszor erzi a jot es hogy van ami fogalmazodik benne egy ideje es hogy jó dolog. :/ nemtudom .. teljesen tanacstalan vagyok.
2016. dec. 30. 18:00
 3/5 anonim ***** válasza:

Én alapvetően úgy dobtam volna ki az ilyen fiút, hogy csak úgy zörgött volna utána az ajtó. Az első válaszolónak teljesen igaza van, ráadásul a női büszkeségedet is porba tiprod egy ilyen tirpák miatt. Ha nem tud megbízni egy nőben, az az ő baja, de arra nem jogosíthatja fel még saját magát sem, hogy eszközként használjon egy nőt.

,,Nem fogja őt ennyire szeretni senki (..)" Álljon már meg a menet. A saját önzőségéből maradna veled, mert, hogy őt nem fogják ennyire szeretni, és itt van egy szerencsétlen kislány, aki elfogadja az ő parasztságát?

Kis szívem, mivel ez egy tini párkapcsolatok modul, így gondolom nem vagy még olyan idős, hogy egész életre lelkileg megnyomorítsd magad egy elmebeteg miatt (sőt, ehhez soha, senki nem lesz elég idős). Hagyd ott.

És még neked kell bizonyítanod neki, hogy megbízhat a lányokban?!

Úristen..

2016. dec. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3-asnak üzenem, már mindenhol kerestelek!! A többiek azt mondták nem létezel, de én mindig hittem benned, teljesítenél nekem pár dolgod?? Kérlek, hiszen te vagy ISTEN.
2016. dec. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4-es: Félreértés ne essék, nem vagyok feminista. És Isten se. Brühühü.. :(
2016. dec. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!