Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Féltékennyé akar tenni, vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékennyé akar tenni, vagy miért csinálja ezt? 19l

Figyelt kérdés

Kavartam ezzel a sráccal kb 1 hónapot, majd úgy láttuk hogy nem igazán mennek köztünk a dolgok. Ezért először elküldött ő...nyilván ezután meggondolta magát,hogy nem ártana megbeszélni a dolgok azért én erre igent is mondtam, de a végén nagyon össze kaptunk és igazából nem lett abból a találkából semmi.


Ezután találkoztunk véletlenül élőben másnap, ahol azt beszéltük meg hogy most jelenleg tényleg nem nagyon illünk össze mármint gondolkodásba ilyesmi, de ő benne lenne abban a dologban hogy majd valamikor össze jöhetünk "ha már kicsit felnőttem agyilag, mert még eléggé buta vagyok" így fogalmazta meg..inkább hagyjuk, de végülis igazat adtam neki, mert tény ő kicsit komolyabban tekint az életre mint én.

Én nem akartam párkapcsolatot, vagyis inkább nem akartam lekötni magam még ő viszont elmondása szerint normális lányt akar végre találni.



A lényeg az, hogy mostanában hallom hogy 2 ismerősömmel is kavar, de nem akar tőlük semmit kb csak játszik velük, ez a 2 csaj nem igazán a barátnőm viszont ismerem őket. Sokan ismerik őket tehát így jobban megy a "hír" szerintetek ezt direkt csinálja? Amúgy nem értem,ha tényleg normális nőt akar akkor miért kavar ilyen ri*okkal?


Amúgy ez a dolog, hogy úgymond szakítottunk ez jobban megviselte őt ahogy elnéztem a dolgokat, azért engem is, mert többet láttam a dologban, de nem tudom.

Egyébként arra is gondoltam már, hogy azért csinálja ezt mert hallotta tőlem azt, hogy én még "élni akarok" és ez neki teljesen máshogy jött le ez a dolog, ha értitek mire gondolok.


Szerintetek?


2016. dec. 15. 10:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudhatom, miért csinálja, de azt sem értem, téged miért érdekel. Ha valaki így fogalmaz, ahogy ő tette, azt örökre elfelejteném mint potenciális partnert. Ha azt mondja, komolytalan vagy, OK, de hogy felnőni agyilag és buta... Ez a srác téged nem tisztel s ezt be is vallja. Keress jobbat.
2016. dec. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hát tényleg nem úgy tűnik, h te vagy a legélesebb kés a fiókban...
2016. dec. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!