Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Féltékennyé akar tenni, vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékennyé akar tenni, vagy miért csinálja ezeket a dolgokat?

Figyelt kérdés

Tehát van egy lány akivel kb 1 hónapja ismerkedtem meg, és hát nem kizárt hogy a barátnőm lesz..igazából történt már minden a konkrét szexen kívűl (ez azért nem történt meg még, mert nem éreztem magam készen rá, és hát ő sem).


Nyilván mindennap beszélgetünk, és tényleg eléggé jó csaj tehát nem csodálkozok rajta hogy folyamatosan ostoromlják a pasik, de amikor pl ráír egy pasi hogy ismerkedni akar vele stb azt azonnal megosztja velem,hogy hogyan küldte el stb (tényleg nagyon aranyos gesztus ez, hogy mindent megmutat kb ami ezt illeti) de komolyan mondom ,hogy naponta megcsinálja ezt többször is (tényleg nem alaptalanúl, mert sokan akarnak tőle valamit és mindenkinek megírja hogy velem kavar és ezért azért hagyják békén, de már kicsit kezd unalmassá válni a dolog. Egész egyszerűen nem értem mit akar ezzel elérni, mert biztos van valami oka, hogy ezt csinálja.


Egyszer már tisztáztam vele a dolgokat, hogy igazából mivel még nem vagyunk együtt nyugodtan ha jónak érzi akkor randizgasson más pasikkal igazából annyira nem érdekel a dolog (nem az első barátnőm lenne)...erre az volt a válasz, hogy ő nem akar randizni senkivel ok, de akkor sem értem , hogy mit szeretne ezzel elérni akkor...féltékeny nem tudok még lenni, mivel nem érzek iránta annyira komoly érzelmeket ,és nem is akarok egyenlőre sőt abban sem vagyok biztos hogy ő lesz a barátnőm (pedig akarom) de hát ez nem csak így megy nálam, hogy piff-puff együtt vagyunk.


Szóval valaki eltudná mondani, hogy mégis mit akar elérni ezzel a viselkedéssel?

19l,24f


Köszönöm a válaszokat!



2016. nov. 29. 14:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát, őszintén szólva, én csak olyan sráccal viselkednék így, akitől nem akarnék barátságon kívül semmi mást.


21L

2016. nov. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!