Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátom harap csókolózás...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom harap csókolózás közben. Hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés
A barátom csókolózás közben többször is erősen megharapja a számat. Elősször nem akartam neki szólni mert nem fájt annyira, de mar egy csók után is kisebesedik, piros es nagyon fáj. Azt gondoltam hogy észreveszi és abbahagyja de még mindíg nem tűnik fel neki.

2016. dec. 30. 23:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%
Lehet,hogy éhes.
2016. dec. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%
Majd ha ott tartotok kezdd el rágni a farkát de úgy mint egy veszett kutya..tuti módszer
2016. dec. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Sírok rajtatok... xdddxdxd
2016. dec. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
85%

Háát.. már nem azért, de szerintem ezt ő is tudja, hogy harap :D

Én a helyedben azt jelezném neki, hogy vagy abbahagyja, vagy úgy fa**on harapod legközelebb, de vagy tízszer erősebben, mint ahogy ő csinálja neked a szádon! :D

2016. dec. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
82%
Ááá kiégtem ezek a válaszokon.. :"DD
2016. dec. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
59%
nem kéne a kutyával smárolni okos...
2016. dec. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy beszéld meg vele mond meg neki hogy neked az nem jön be ha harap és hogy fáj..ha szolsz neki biztos abba hagyja :)

Ha nem szolsz neki ő nem gondolat olvasó hogy tudja hogy fáj neked vagy sem :)

2016. dec. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha elmondani nem akarod akkor legalább szisszenj fel. Leesik neki majd. De am ebbe nincs semmi ha mondod hogy fáj. Így csak csinálni fogja mert az jön le neki hogy neked is bejön ez. Szólj neki hogy ez fáj neked és vegyen vissza. Vagy harapd vissza. Tessék mindjárt 3 lehetőség :D De azt am nem értem hogy eddig miért nem tetted szóvá.
2016. dec. 31. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Szóval. Emberi szóval.
2016. dec. 31. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem gondolat olvasó de nagyon látszik a számon. A barátaimnak már feltűnt de neki még nem.
2016. dec. 31. 01:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!