Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek a kezemmel csókolóz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BloodWoman kérdése:

Mit tegyek a kezemmel csókolózás közben?

Figyelt kérdés

A sráccal nem járok,de talizni fogunk,és azt mondta facebookon hogy meg szeretne csókolni.Még sohasem csókolóztam ezért nem tudom mit kellene tennem a kezeimmel.17 éves vagyok,lány.

Kérlek szépen normális válaszokat írjatok,mert ez nekem nagyon fontos lenne!

Előre is köszönöm :)



2016. jún. 16. 18:41
 1/10 zóna_pocok ***** válasza:
100%
Akár a derekára is teheted a kezed. Igazából nincs ilyen szabály, hogy mit csinálj, ami magától jön, de azért ne magad mellett lógasd a kezeidet :P
2016. jún. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Karold át, a derekát, vagy a hátát. Nekem nagyon bejön, ha simogatják a hátamat. Ha belelendültök, hátul a tarkójáig felcsúsztathatod a kezed, és úgy húzod az ajkaidra a fejét. A nyak és a haj találkozása sokaknál erogén zóna.
2016. jún. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%

"és azt mondta facebookon hogy meg szeretne csókolni"

Ez milyen nyomorék szöveg már?? Ilyet nem szoktunk előre bejelenteni..... Ez teljesen elveszi az egésznek a varázsát....

Te 17 évesen már igazán szintet léphettél volna...

2016. jún. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
Dugd a fenekébe az ujjad....
2016. jún. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Az első két válaszolónak köszönöm szépen.

És mi az hogy 17 évesen szintet léphetnék?Ez hülyeség

2016. jún. 17. 12:49
 6/10 anonim ***** válasza:
91%

#6: Az,hogy ilyennél normálisabb embereket is kifoghatnál......

Ja,meg hogy hova tedd a kezed..... ezalapján 13- nak gondolnálak, nem majdnem felnőtt korúnak...

2016. jún. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Figyelj, mikor én csókolózok a barátommal az egyik kezem szinte mindig a mellkasán van a másik meg az arcán.:)

17/L

2016. jún. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Derekán,arcán,vagy akár át is ölelheted a nyakát.:) Vagy esetleg túrj bele közben a hajába,azt az én barátom imádja.:D Amúgy gondolom,azóta találkoztatok,hova raktad végül a kezed?:) Ja,és tetszik a neved!:D
2016. júl. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig átölelem,vagy a nyaka köré kulcsolom a kezeim,esetleg beletúrok a hajába. :)

De már olyan is előfordult hogy a mellkhasás tartottam mindkét kezem ;)

2016. júl. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Hat rakd a gatyajaba ez egyertelmu..
2018. márc. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!