Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátom szülinapjára azzal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szülinapjára azzal készülök, hogy váratlanul megjelenek. Jó ötlet? 17/L 21/F

Figyelt kérdés
Sziasztok! A barátommal Szilveszter este jöttünk össze. Több, mint 10 éve ismerjük egymást, apukám a keresztapja. Tehát, semmi vérrokonsági kapcsolat nincs köztünk. Kiskori szerelmem volt, ő az utóbbi időben figyelt fel rám, mert 7-8 évig nem látott. Nagy nehezen megbeszéltük, hogy találkozunk, a nagy nehézségek alatt azt értem, hogy féltem vele találkozni, ezért lemondtam a találkozókat. :/ tudom, hülye voltam :D . Tehát visszatérve a témára, egy hét múlva lesz a 21.-dik szülinapja. Mivel eddig az volt tervben, hogy Ausztriába utazom ki,de közben le lett mondva,így ő nem tudja hogy én megjelennék a szülinapjan, esetleg valami barátja ha megy hozzá, megoldhatnám hogy elmenjek én is, sőt bármikor el tudok menni, mert nagymamámmal egy városban és egy utcában is lakik. Viszont, eddig még nem mondta el senkinek, hogy mi járunk, ezért nem szeretnék azzal kellemetlenséget okozni, ha valamelyik szülője/nagyszülője ott lenne, hisz ismerek mindenkit a családjából. És ha úgy adódik,hogy el tudnék menni, mit vigyek neki ajándékba? :) előre köszönöm a válaszokat!

2017. jan. 2. 15:23
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
VÁratlanul? Oda teleportálsz vagy tetőn mész ejtőernyővel? vagy láthatlan vagy és egyszer csak megjelensz vagy bűvésztrükk lesz sok füsttel meg kalapból előugró nyúllal?
2017. jan. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Elég rizikós. Lehet, hogy van már programja aznapra, és te lepődz meg, mikor nem találod otthon.
2017. jan. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Első, kérlek vedd komolyan.
2017. jan. 2. 15:26
 4/9 anonim ***** válasza:
*lepődsz. Bocs.
2017. jan. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#2

Az a helyzet, hogy próbálom belőle kiszedni mit csinál aznap, eddig azt mondja, hogy semmit nem fog csinálni, nem igazán szereti ünnepelni a szülinapját

2017. jan. 2. 15:28
 6/9 anonim ***** válasza:
15%

Ez a 68%- os trollkodik.

Mindehova irogatja ezeket az Osho féle baromságokat.

Jatssza itt a lelkiterapeutát.

2017. jan. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az egyes nem ugyanaz mint a 2es és a 4es válaszoló xD de mindegy.
2017. jan. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

1esre ertettem jah.

Írjaxitt ki a kerdeseket is😃

2017. jan. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyikotok gyerekesebb mint a másik.
2017. jan. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!