Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináljak? Egyszeruen nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Renikee18 kérdése:

Mit csináljak? Egyszeruen nem tudom elfelejteni.

Figyelt kérdés

8hónapos parkapcsolatban élek. A barátommal még mielott megismerkedtunk az unokanoverevel smarolt es ezt ma felhozta nkem egyik volt osztalytarsa igy regi tortenetekrol beszelgetes kozben. Regebben en mar tultettem magam rajta de ez vhogy mlst megis nagyon bant. Nem merem megcsokolni mert mindig az jon le , h biztosan ot is igy csokolta meg v nemtudom és ez nagyon bant engem..

Segitsetek , h hogyan tudnam elfelejteni v hogyan tudnam tultenni magamat rajta

Elore is Köszönöm!



2017. jan. 4. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Pedig ehhez hozzá kell szoknod, nem mindig minden téren szűz fiúkkal fogsz összejönni, és te sem leszel ilyen, szóval nem várhatod el tőlük se ugyan ezt majd. Mindenkinek van exe egy időután. De azért ex mert az a múlt, azon már nem tud változtatni, hiba volt (vagy nem, helyzet függő). Emiatt nem megcsókolni nagy hülyeség szerintem. 20/f
2017. jan. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 SoraDraco ***** válasza:
Vedd azért figyelembe , hogy te vagy vele. Szóval az ajkai már a te ajkaidhoz tartoznak. Nincs ott az exe ,hogy foglalkoznod kelljen vele. De ha még ha ott is lenne sem kellene vele foglalkoznod.Mert az a srác múltja nem tudod eltörölni. Az már megtörtént. Viszont a jövőjét már veled tölti. A te jelenléted teszi felejthetetlenné a most-ot. Egyedi vagy, és a te ajkaid teszik egyedibbé a csók pillanatát. (Persze a srácnak is köze van hozzá azért.. :D ) Így hát csókra fel és mutasd meg neki ,hogy mennyire szereted.Hogy jobban szereted mint az a másik nő szerette.
2017. jan. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez alapvetően nem a barátodról és az exéről szól, hanem rólad, a te belső bizonytalanságodról. Ha ez nem lenne, valami más miatt szoronganál, féltékenykednél, éreznéd úgy, hogy nem vagy elég jó. Szerintem dolgozz magadon, építsd az önbizalmad, ha úgy érzed segítséggel jobban menne, keress fel egy jó pszichológust.
2017. jan. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!