Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan tudnám elfelejteni?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elfelejteni? Vagy érdemes még próbálkozni?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nagyon tetszik már lassan egy éve próbálkozom nála de semmi. Nem mondja hogy nem de azt sem hogy igen, lényegében van amikor észre sem akar venni. Már egy éve kedveskedek neki, próbálkozok de semmi. Érdemes még próbálkoznom?

Ha nem hogy tudnám elfelejteni? Próbáltam már de nem megy szinte minden nap ő jár a fejemben aztán meggyőzöm magam hogy felesleges és néhány napig nem nagyon gondolok rá aztán utána újra minden nap a fejemben jár. Nem tudok mit kezdeni a dologgal. Elfelejteni nem tudom ő meg nem foglalkozik velem. Mit kéne tennem?


2016. dec. 13. 16:43
 1/5 anonim válasza:

Hát sajnos erre nem igen lehet mit mondani:/

de kitartás :) jön majd valaki :)

2016. dec. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
miért futnál olyan kocsi után ami nem vesz fel? velem is éppen pont ez van hogy én akármennyire akarom és hangsúlyozom ki hogy mit szeretnék őt más dolgok jobban érdeklik...én meg nem fogom ezt ráerőltetni ezt neki is akarnia kell ha nem akkor tiszteletben kell tartani...ugy tudod elfelejteni ha nem beszélsz vele pl akkor sem ha ő ír rád...majd ha megkérdezi hogy mi baj hogy nem beszeltek (mar ha meg fogja) akkor mondod hogy ezt akartad ő nem akarta ezért inkább hagyod és onnantól könnyebb lesz elfelejteni mert vagy mondja hogy félreértettétek egymást (tapasztalat) vagy mondja hogy okes és békénhagy
2016. dec. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja nehéz erre vmit is mondani. Szakítsd meg vele a kapcsolatot. Fájni fog. Rosszabb lesz mint most. De legalább nem fogod magad azután kinlasztani amiről tudod h nem jó. Ha pontot teszünk vminek a végére, akkor egy kicsivel könnyebb belátnunk h tényleg vége.
2016. dec. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Na arra várhatnék hogy keressen..

Ez az nem mondja ki konkrétan hogy nem akarja. Egyszer még eljött randira is már ha ő is annak gondolta. De nem volt semmi meg gondoltam ráérek nem erőltetem a dolgot majd úgy is lesz másik még, de nem volt. Utána már nem nagyon vissza. Látta az üzenetet de nem válaszolt, küldtem egy smilye-t aztán valami teljesen más dologra válaszolt.

2016. dec. 13. 17:14
 5/5 longlife ***** válasza:
A lány válasza burkoltan is de NEM-et jelent.Ezt így fogadd el.Ha nem hiszed akkor dolgozz rajta.Most jöhetnének a bölcs tanácsok,bölcseletek.De mást írok neked.Több lehetőség van a meghódításra.Amit az elmúlt egy évben tettél azzal nem mentél semmire.Hagyd.Ne azt folytasd.Lásd be 365 nap a semmiért.Más úton jártok.Lépj rá az Ő útjára.Így sikerülhet.VISZONT:Te már nem TE leszel,azzal hogy az Ő útján mész.Mert a Te utad az amin most jársz....elfelejteni?...hogy is akarhatsz ilyet kérni hogy elfelejteni..Mit fogsz mesélni 50-60 évesen a gyerekeid,unokáidnak?De még csak azt sem mondom hogy verd ki a fejedből.Ugyanis ha gondolsz rá,telepatikusan megtörténhetnek dolgok.Aztán a következő amit kipróbálhatsz,hogy a közömbös és a szeretnéd határán viselkedsz vele.Az ember hajlamos beleesni abba a hibába hogy ha valamit nagyon akar túl lép egy határon és a másik fél inkább visszakozik..Ha felveszed a laza jó pofi stílust NEM NYOMULÓS esélyes lehetsz.Ha ez sem,ne add fől.Van még út a mézes bödönig.
2016. dec. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!