Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti erre mit lépnétek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti erre mit lépnétek?

Figyelt kérdés

Jelenleg több mint egy éve vagyunk együtt a párommal.

Tudni kell rólunk azt, hogy a szülei egyáltalán nem kedvelnek engem, és a barátnőmet ellenem beszélik, azzal, hogy én biztosan csak szórakozom vele. Erre egy olyan okuk, van hogy még mielőtt összejöttem volna vele akkor egyszer lemondtam egy találkozót. Ekkor engem elkönyveltek kb. egy köcsögnek. Történtek nyilvánvaló dolgok amikből lejött, hogy az anyja nem kedvel és egyszer odaszúrtam neki, hogy nem kedvel engem tudom. Na onnantól kezdve mégjobban utáltak.

Ez őszintén szólva nem érdekel, nyugodtan lehet utálni bárkinek, viszont a probléma ott kezdődik, hogy telebeszélik barátnőm fejét és látom rajta, hogy amíg velem van megbízik bennem de amint szüleivel van huzamosabb ideig akkor már nem bízik bennem egyáltalán... Ja és a szülei engem már egyáltalán látni sem akarnak, úgyhogy a megbeszélés majdnemhogy kizárva.



2017. jan. 9. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Lóval, B1-es kezdőállásról C3-ra
2017. jan. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Inkább lépj le innen, köszi :)
2017. jan. 9. 20:58
 3/3 anonim ***** válasza:

Igazából neki sem lehet könnyű két tűz között. Téged is nagyon szeret, de ők a szülei szóval nem igazán tudsz mit tenni.

Én türelmes lennék mivel ha ezt megemlíted neki akkor szerintem megharagszik :/

2017. jan. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!