Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Sogornom utal mert szerinte...

Sogornom utal mert szerinte azzal hogy a testvere elvett felesegul szerinte en most elvettem tolle a testveret. Ti mit lepnetek erre?

Figyelt kérdés
2016. szept. 20. 17:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Nem a te hütödbe lettek pakolgatva a husok meg a csontok? Csak nem ez az a sogornö megint?
2016. szept. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
Leülnék vele beszélni és úgy hogy a tesója aki te párod és megmondanám neki hogy ígyis lesz idejük beszélni meg stb. Egymással
2016. szept. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a tesója aki te párod ott legyen*
2016. szept. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%
2. vagyok de ez attól is függhet hogy azóta mióta elvett téged milyen lett a testvérével a viszonya
2016. szept. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Elso valaszolonak uzenem hogy nem tudom kirol beszelsz de szivesen el olvasnam hogy mirol van szo.Legyszi kuldj linket
2016. szept. 20. 18:06
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem vettel el semmit tole. Attol O meg a testvere marad. Lehet ezt nehez felfogni, de pl en anya, feleseg, sogorno, nagyneni, keresztmama es meg rengeteg minden vagyok egyszerre egy szemelyben.

Voltam mar kedves vevo, utitars,kollega, szomszed,kozonseg, tisztelt holgyem, baratno, kedves hallgato,resztvevo es meg sorolhatnem reggelig, ettol se tobb se kavesebb nem lettem.

2016. szept. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Elsö vagyok linket nem tudom hogy kell ide beszúrni de gugliba beírod húsos csontos kérdés és kiadja! Nagyon vicces,több oldalon keresztül háborog a kérdezö mert más hütöjébe pakolt de elpakoltak neki! Azt hittem a te sogornöd is ugyanez bocsi!
2016. szept. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Semmi baj
2016. szept. 20. 18:13
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Tessek kerdezo, hatha felvidit :)


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__testveri-..


Az utolso elotti oldalon vannak linkek a tobbi kerdesehez.

2016. szept. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem nagyon tudsz mit lépni, hagyd rá, a véleményét megváltoztatni nem fogja.

Az én sógornőm anyós miatt utál.

Mindig szeretett a mama, nagyon jó anya-lánya-féle kapcsolat alakult ki köztünk. Persze ez szúrta a kéthavonta hazalátogató lánya szemét, és addig munkálkodott a háttérben, míg teljesen elvadította tőlem anyósomat.

A végén úgy összevesztünk, hogy évek óta nem beszélünk. Nagyon sajnálatos, de ha egyszer hagyja, hogy teletömjék rólam a fejét sületlenségekkel, nem tudok, és nem is akarok mit csinálni, nem fogok senkivel háborúzni.

Annyira figyelj oda, hogy nálad ne tudjon fogást találni, nehogy a férjed hülyítse szépen csendben.

2016. szept. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!