Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom ex-barátnője kórházb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom ex-barátnője kórházba került külföldön és megkérte a barátomat, hogy menjen oda egy hétre segíteni neki. Ti mit lépnétek erre? 25/N

Figyelt kérdés
Fél éve vagyunk együtt a barátommal. Az exével kb 3 évig jártak és biztos vagyok benne, hogy a lány még mindig szereti. A barátom azt mondja, hogy már nem szereti és nem akar vele újra járni, de törődik vele és barátként fontos neki. Szóval ez a lány jelenleg Indiában dolgozik és kórházba került valami fertőzéssel. Megkérte a barátomat, hogy menjen ki hozzá. A barátom most gondolkodik, hogy mit tegyen. Én nem tudom, mit mondjak... Nyilván nem tartom normálisnak, hogy a csaj az ex-barátját akarja odarángatni, de azt sem akarom mondani, hogy a barátom ne segítsen neki... Mit gondoltok erről?
2016. jan. 22. 15:40
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
80%
Mond neki amit gondolsz, ne próbáld eljátszani hogy nem zavar ha zavar. Én megmondanám a páromnak ilyen esetben hogy ha kimegy akkor megyek én is vele. Nélkülem nem megy sehova és kész.
2016. jan. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
72%
hadd menjen. ha nem stabil a kapcsolatod vele, akkor ez ki fog derülni. ha téged szeret akkor erősíteni fogja a viszonyotokat.
2016. jan. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
93%
Nem igaz,hogy nincs rajta kívül más akit hívhatna.Barát,szülő,testvér,rokon stb? Ráadásul Indiába!? :D Mibe kellene neki segíteni amúgy? Nevetséges :P
2016. jan. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Elvileg az anyja csak 10 nap múlva tud kimenni, mert a sárgaláz vakcina beadása után legalább 10 napnak el kell tenni, mire valaki vízumot kap indiába. A barátom már volt korábban Indiában, szóval neki már van sárgaláz vakcinája. Azt nem tudom, miben kell neki segíteni... Szerintem csak abban reménykedik a lány, hogy a barátom megsajnálja és újra járni fognak.
2016. jan. 22. 15:56
 5/25 anonim ***** válasza:
77%
Nem leszek népszerű,de a pasim egyből repülne,ha elmenne.Érted hány expasid tenné ugyanezt? Vagy a barátod mit szólna,ha te mennél külföldre egy exedet pátyolgatni? Az a megérzésem,hogy a párodnak nem te vagy a legfontosabb és a te érzéseidet semmibe veszi.
2016. jan. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
84%
En is azt gondolom mint a második válaszoló. Ha bármelyik exemmel baj történne, s szeretne ha en lennék ott mellette, mennek. Pedig nem szeretem őket, de ha baj, van s valaki számít rám nem hagyom cserben!30f
2016. jan. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
67%

Én úgy gondolom, aki el akar hagyni, akkor is megy, ha kalitkába zárod, aki nem, azt pedig láncon sem tudják elvonszolni tőled.

Ha én lennék a helyedben, megmondanám, hogy zavar ugyan, de ő döntsön, szabad ember.

Én nem szeretek másokat cserben hagyni, amíg a segítségemmel nem élnek vissza. 3 év alatt csak kiismerte eléggé, hogy ezt el tudja dönteni.

2016. jan. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
50%
De most komolyan, mi a francért kell ilyeneken rágódni? Ha szeret téged, akkor úgyse fogja újból összeszűrni a levet az exével, ha meg nem szeret, akkor meg mit akarsz tőle? Sose értettem az ilyet...
2016. jan. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
42%

Mehet, de akkor a kapcsolat is a levesbe.


Ezt mondanám neki.

2016. jan. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
79%
Én sem akarnám, hogy menjen! Oké, hogy normális emberi módon váltak el, és nincsenek rosszban, DE azért ez a ló túloldala, szerintem túl nagy kérés.
2016. jan. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!