Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Az elmult idoszakban hol volt...

Az elmult idoszakban hol volt a leggyorsabb a jogositvany kiallitasa? Melyik okmanyirodaba erdemes bevinni a papirokat?

Figyelt kérdés

A napokban mentem at a forgalmi vizsgan, es hetfon mennek a Petzval Jozsef utcaba a visszaigazolasert, majd az okmanyirodaba. Hova lenne erdemes vinni? Esetleg a kozponti okmanyiroda ( Visegradi utca) gyorsabb lehet mint a tobbi? Nem szeretnek 1 honapig varni ra.

Illetve nincs opcionalisan x penzosszegert ugyintezes gyorsitasara lehetoseg?



2015. aug. 1. 00:51
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nem igaz, hogy a kérdéskiírásakor nem dobott fel egy halom ilyen kérdést az oldal, hiszen hetente minimum 3 ilyen kérdés van.

Szóval szerintem érdemes a kérelmet beadni valami kis okmányirodában, mert a Visegrádiban hatalmas a tömeg, míg vidéken el lehet intézni az igénylést 20-25 perc alatt, a Visegrádiban ennyi idő alatt én csak a fényképezésig jutottam, majd újra egy óra sorban állás az adatlap miatt.

Viszont érdemes a Visegrádi utcába kérni a kártyát személyes átvétellel, mert tapasztalatom szerint ez megint egy héttel lerövidíti az időt.

Az SMS értesítést pedig azért kell kérni (ingyenes), mert akkor nem idegeskedsz, és nem kérdezed meg naponta telefonon tőlük, hogy hol tart az ügyed!

Persze van oldal is, ahol lekérdezheted hol tart a jogsid:

[link]

2015. aug. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!