Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan ereztessem vele hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ereztessem vele hogy szeretem?

Figyelt kérdés

A baratom 21 eves en 17 vagyok. O az elso komolyabb baratom 3 honapja vagyunk egyutt.

Es ez miatt mar tobbszor osszevesztunk hogy szerinte nem becsulom meg elegge,nem erzi hogy szeretem,nem ereztetem vel....pedig ez nem igaz mindennel jobban szeretem de nem tudom mit tudnek meg csinalni.


2017. jan. 12. 13:33
 1/8 anonim válasza:

Ez adtól függ mit hiányol a kapcsolatotokból.

Ő mit add neked és te mit adsz neki.

Mert ezek nem derülnek ki a kiirásodból így nem tudjuk hogyan segítsünk neked hogy mit éreztess ahhoz tudnunk kéne hogy mit adsz és ő mit add neked hogy egyenlő-e az adok kapok viszony. Ha egyenlő akkor hagyd mert önbizalom hiányos és sose lesz elég neki akármit is teszel az mindig is kevés lesz ha nem egyenlő akkor igaza van.

2017. jan. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szerinte Ő mindent megadad es ugy gondolja hogy en nem.es ezt nem ertem mert szeretem de o ezt nem erzi.. nem tudon hogy mondhatnam el jobban
2017. jan. 12. 14:07
 3/8 anonim válasza:

És miket add meg neked?

És te mit adsz neki?

Mert a szavak tényleg semmit se érnek csak a tettek jelentenek hiszen mondani mindent lehet.

2017. jan. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Dugtatok már?
2017. jan. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Van esély rá hogy szexelni szeretne veled.
2017. jan. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen mar lefekudtunk..de nem azert van velem biztos. En ugy erzem megad mjndent nekem en is neki. Csak o nem igy gondolja. Hogy nem igy meg ugy kenen viselkednem egy kapcsolatban.
2017. jan. 12. 16:13
 7/8 anonim válasza:
Mért hogy viselkedsz mi az ami nem tetszik neki?
2017. jan. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
17 éves vagy, és már lefeküdtetek, és csak 3 hónap... De komolyan, ilyen fiatalon miért vesztik el a lányok a szüzességüket?! A kérdésre: Próbálj kedves, szerelmes gesztusokat végezni, hogy lássa a szeretetedet. Ha nem viszonozza, hagyd.
2017. jan. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!