Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan éreztessem a barátaimma...

Hogyan éreztessem a barátaimmal, hogy szeretem őket és fontosak nekem?

Figyelt kérdés
Tényleg így van, csak nehezen fejezem ki az érzéseimet, de ez még nem jelenti azt, hogy nincsenek. Viszont sokszor mondok nekik olyat, amivel látom, hogy nagyon meg tudom őket bántani, ilyenkor mindig megkapom tőlük, hogy túl hűvös vagyok, túl távolságtartó és hogy "vasból vagyok". Nem mondom nekik, hogy szeretem őket (senkinek nem szoktam mondani), viszont igyekszem velük jó programokat csinálni, szeretek ajándékokat adni, és ha bajban vannak, számíthatnak rám (ezzel tisztában vannak ők is), de úgy érzem, ez kevés, és idővel el fogom veszíteni őket, mert találnak helyettem olyat, aki ugyanezt megadja nekik, csak pluszban kedves, aranyos, közvetlen.
2015. nov. 11. 11:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Légy egy kicsit kedvesebb. De nem hiszem, hogy emiatt lecserélnek. :) Hisz, ők meg úgy szeretnek, és fogadnak el, amilyen vagy, ezért a barátaid.
2015. nov. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!