Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tetszik egy fiu akit mondjuk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiu akit mondjuk hogy "Andrisnak" hivnak, ő az egyik legjobb haverom! Többi lent! Nagyon kell segitség?

Figyelt kérdés
Ő az egyik legjobb haverom, Es nagyon elvagyunk, böködjük egymás oldalát órán (mellettem ül), meg ma is ugy köszönt el hogy “Szia èletem„ De fèlek hogy nem gondolja komolyan, Mit csináljak? 13\L
2017. jan. 13. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Mivel böki az oldalad? ha a fa*kával, akkor gyaníthatsz valamit.
2017. jan. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

#1 Huh basszus kezd elegem lenni a válaszaidból-.-

A válaszra a válasz pedig az hogy még fiatal vagy. Szerintem 13évesen még ne foglalkozz ezzel. Ráérsz később is. Nem rossz indulatból mondom. Nekem ez a véleményem.

2017. jan. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

*Kérdésre

Bocsessz.

2017. jan. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

2# köszönöm tudom hogy nem bántásból mondtad!

1# Istenemm!!!!

2017. jan. 14. 10:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is köszönök úgy egy csomó lánynak, mégsem vagyunk egymásba szerelmesek..Lehet hülyül csak.
2017. jan. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!