Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátom öngyilkos akar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom öngyilkos akar lenni mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nos a barátommal akárhányszor szakitani akarok mindig azzal jön hogy öngyilkos lesz.ÉN nem szeretném azt hogy valaki végedtem legyen öngyilkos.3 és fél hónapja vagyunk együtt és olyant mondot nekem amit nem tudok elfelejteni.Ezlrt van az hogy tényleg a szakitást gondolom az egyetlen megoldásnak de ha említem neki akkor meg azt mondja öngyilkos lesz.Segitsetek!!Nem tudom mit tegyek
2017. jan. 13. 22:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok?
2017. jan. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
15L 17F
2017. jan. 13. 23:32
 13/17 anonim válasza:
100%
Csak a Puffin adhat neked erőt es mindent lebíró akaratot.
2017. jan. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

az hogy öngyilkos lesz az 1 kétségbe esett próbálkozás hogy vele maradj..


DE! Az embereknek, az életben maradás az 1. így tehát nem lesz az..

Az élni akarás erősebb és nem meri meg tenni úgyse..


Mellesleg hány évesek vagytok ti?


De ha szakítani akarsz, akkor mond meg neki..

Esetleg ha ismered (találkoztál már) a szüleit, akkor tájékoztasd erről hogy a kisfiúk 1 kis depressziós kancsó.. És ajánld neki a pszichológiai kezelést..

2017. jan. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyik ismerősömmel ugyan ez a helyzet. A srác egy életképtelen nyomorék, a lány meg idióta. Ugyanezzel fenyegette meg a srác, amikor a lány szakítani akart vele. Még most is együtt vannak. -.-"

Mondtam is a lánynak, hogy ,,két hülye egy pár, mert erre már nem lehet mint mondani.."


Szakíts vele, mert ez lelki terror. Nem lesz öngyilkos. Viszont az egyik válaszoló nagy igazságot mondott: diliházban a helye. A pszichiátrián előszeretettel gondoskodnának róla. :D

2017. jan. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Az öngyilkosságot nem ilyen rövid idő alatt találják ki,és főleg nem ennyi idő alatt. Több év folyamatos lelki/fizikai terror viszi rá az embereket és akkor is hónapokig gondolkodik rajta hogy megtegye e és ha IGEN akkor majd végez magával de ilyen hirtelen nem.
2017. jan. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nenekülj !!!!!!!!!!!!

Ez az érzelmi zsarolás legalja.

2017. jan. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!