Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek, ha a barátommal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátommal szeretjük egymást, ő mégis még éretlen egy kapcsolathoz?

Figyelt kérdés

Néha nagyon gyerekesen viselkedik, nem igazán tudja hova tenni a kapcsolatunkat. Emiatt egyszer nagyon megharagudtam rá, mostmár csak szomorú vagyok.


Szakítsak? Várjak?



2017. jan. 15. 11:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Kicsit bővebben? Ha nem akarod ide kiírni a full story-t, jöhet privátban is.
2017. jan. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mindig én írok, én keresem. Nem képes áldozatokat hozni, úgy szeretné élni a mindennapjait, mint előttem. De ez nyilván nem lehet. A hobbijai, játékai fontosabbak számára, minthogy velem töltse az időt. Nem is Kérem, hogy felhagyjon a szórakozásaival, de ha már rám mellettük nem szakít időt, az zavar.
2017. jan. 15. 14:33
 3/4 anonim válasza:

Sajnos velem is ez történt, és türelmes voltam amíg lehetett, de végül úgy döntöttem, ez így nem mehet tovább. Azt tanácsolom neked, hogy tedd ugyanezt. Az elején fáj, de szerintem belül érezni fogod, hogy eljön majd más, aki majd jobban megbecsüli azt, hogy vele vagy.

Tudom, hogy nehéz úgy, hogy tudod jól kijöttök, de az ilyen fiúknak még idő kell. De ki tudja, lehet még észbe kap majd, ha látja, hogy mit vesztett. Maximum ez tudna gyökeres változást hozni.

Remélem segítettem:)

17/L

2017. jan. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is szeretek játszani, néha ha annyi szabadidőm van hétvégén és nincs más dolgom, akkor haverokkal nekünk is elszoktak húzódni ezeket a tevékenységek, de amikor barátnőm van, akkor ételem szerűen visszaveszek ezekből, hiszen akkor vele szeretnék főként foglalkozni. Ha ez a fiú nem így csinálja, akkor nem szerethet téged annyira. Szerintem azért próbáld először megbeszélni vele.
2017. jan. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!