Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Rossz előérzetem van. Csak én...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Goodgirl12 kérdése:

Rossz előérzetem van. Csak én vagyok így vele? Fiúk válasza is érdekelne. Bővebben lent

Figyelt kérdés
Van egy barátom. 8 hónapja vagyunk együtt. Nem igazán az az eljáros fajta. Hétvégente szoktunk találkozni, mivel én hétköznap tanulok ezért akkor nem is tudunk találkozni. Nagyon jól megvagyunk nagyon szeretem őt ő is engem. Aztán lett egy kissebb probléma. Van egy lány osztálytársa ami magában nem is lenne probléma, de volt valami köztük régebben, aminek aztán csúnya vége lett. A lány elhajtotta a barátomat. Aztán rá kb 1 héttel megismerkedett velem. A lánnyal nem beszélgetett és nem tartotta a kapcsolatot illetve semmi kommunikáció nem volt köztük. Egészen addig míg meg nem tudta, a lány, hogy ki lett a barátom. Hirtelen elkezdte felkeresni a barátomat és érdeklődni iránta. Eleinte nem zavart, úgy voltam vele,hogy oke hiszen csak barátok. Viszont nekem sose volt szimpatikus a lány, mindig is rossz előérzetem volt ezzel kapcsolatban. A barátomban nagyot csalódtam. Októberben merült fel ez a probléma és azóta tart. A lány olyanokat írt a barátomnak, hogy szabaduljon meg tőlem és legyenek együtt illetve, hogy nagyon szereti őt. Ezt a barátom elmondta nekem. Én annyit mondtam neki, hogy kicsit zavar a dolog és tegyen valamit, mert ez eléggé érdekes így . Megígérte, hogy tesz. Leírta a lánynak, hogy ő nem akar semmit se, és boldog velem. Azóta ezt még vagy négyszer eljátszotta. Mindig megígérte, hogy lezárja, de a lány mindig sírva rohant hozzá, hogy ha nem lehetnek együtt ő depressziós lesz. A barátom meg bocsánatot kért a lánytól és rám akadt ki, hogy milyen szemét vagyok. Még a barátai is beszéltek vele, hogy ennyire hülye nem lehet. Közölte velem, hogy neki szüksége van a lányra , mert hiányzik neki mint barát...jelenleg inkább úgy vagyok az egésszel, probálom azt tenni, hogy ne érdekeljen, de valahol azért bennem van, hogy mivan ha megcsal esetleg. Ti mit tennétek?

2017. jan. 16. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Elkűldeném oszt majd észreveszi hogy hogyan járt. A csaj csak szét akar szedni titeket ha szét szedett ugyse fogja tovább szekálni a srácot. Ha meg össze jönnek, annyit is ért.
2017. jan. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod!:)
2017. jan. 16. 14:07
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tud túllépni az előző "barátságon" és kell neki mint "barát"? 8 hónapja volt a srácnak arra, h kimenjen a fejéből a másik csaj. Ha hiányzott volna neki mint barát szerinted az nem derült volna ki már az első hónapban? Nehéz helyzet... látszik, h Te szereted és próbálod elfogadni ezt. De biztos vagy abban, h a pasid is ennyire szeret téged? Nem akarlak elkeseríteni de ez így elég fura.

15L

2017. jan. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az előző csajnak szerintem a barátod csak azért kell, mert most veled boldog, de ha szakíttok akkor 2 hét múlva dobja a lány. Szerintem jogos az előérzésed.

18/L

2017. jan. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szánalmas.

Ilyen emberrel nem lennék együtt aki nem tisztel, és akinek nem én vagyok a legfontosabb.

Szakíts vele.Jobb lesz, hidd el.

2017. jan. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!