Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátom elutazott külföldre...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom elutazott külföldre dolgozni, de nincs Wi-Fi-je, így nem tudunk beszélni. Hosszútávon működhet?

Figyelt kérdés

18/L vagyok, ő 21/F.

Ki kellett mennie 3 hónapra dolgozni Szlovákiába dolgozni. Azt hittem, tudunk legalább beszélni. Mikor odaért, nem írt, egy nappal később jelentkezett, hogy nincs internet hozzáférése, így naponta/kétnaponta 5-10 percet tudunk csak beszélni, de akkor se mindig. Ez így hogy működhet? Elmúlnak az érzések? Vagy csak felerosodnek? Nem szeretném elveszíteni, nagyon szeretem, és ő is engem, nem bírja ki hogy nem beszélhetünk, de muszáj. Nekem sem mindegy. Ő a legjobb barátom és a szerelmem is egyben. Ismerjük egymást 13 éve, abból 5 hónapja beszélgetünk, és egy hónapja vagyunk hivatalosan együtt. Ilyen kis idő után is nagyon szeretem, és látom rajta hogy ő is. Kérlek, tanácsokat adjatok, nem szeretném a kapcsolat végét látni három hónap múlva, mert biztos legyengülnek az erzelmeink.



2017. jan. 16. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
oldja meg...Fizessen be olyan előfizetést amivel van külföldön is mobil nete...biztosan van neki rá + 3.000Ft ja havonta...de ha annyit sem érsz neki akkor nincs miről beszélni
2017. jan. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Miért nem fizet elő internetre? Szlovákiában azt nem ismerik?
2017. jan. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

#1 es vagyok


vagy még azt is elfogadnám ha nem telne neki erre mert annyira meg kell huznia magát hogy azt mondja hogy felesbe fizessétek (végső esetben) de az hogy nincs nete az elfogadhatatlan tekintve hogy szüksége lenne rá nagyon is...

2017. jan. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
68%

Figyelj szerintem 3 hónap nem a világ, még ha nincs is internet, pls ne haljunk már meg internet nélkül...

Szerintem 3 hónap nem annyira hosszú

Hogy a kapcsolat rovására menjen, de persze csak ha tényleg szeretitek annyira egymást.

2017. jan. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Szeretemacsokit válasza:
91%
En 9 honapra szoktam kimenni hajora dolgozni. A tengeren egy rakat szar a net es megsem megy a rovasara hiszen ha szereted akkor azereted. De te lehet hogy fellangolsabol vagy vele...1 honapja vagytok egyutt es 3 honapot van kint. Ez azert eleg szar arany es ennyi ido utan en nem kobetelnek tole semmit ami az anyagiakhoz fuzodek...de kinek mennyi bor van az arcocskajan. Elhiszem hogy rossz hisz ilyen dul a love meg ezerrel, de az ido teszi probara a kapcsolatot.
2017. jan. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szereted? Szeret téged? Akkor mi a kérdés? Jobb lenne szétmenni, hogy aztán mikor visszajön, azon keseregjetek, hogy mégsem így kellett volna?

Ha nem bírjátok ki, tehát a szerelmetek máris fennakad ezen, akkor inkább szakítsatok most, mert mást sem fogtok kibírni.

2017. jan. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
32%
Lehet hogy nem is dolgozni ment! Amúgy is fura hogy egy 21 éves fiú külföldre megy dolgozni. Ha nagyon akarná akkor meg tudná oldani hogy legyen neki net! Itt inkább valami másra gondolok.
2017. jan. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nézd...

Egyrészt amelyik kapcsolat 3 hónapot nem bír ki úgy, hogy majdnem naponta beszéltek, az nem is életképes.

Másrészt meg nem olyan horribilis összeg internetre előfizetni.

2017. febr. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!