Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez így működhet hosszútávon?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így működhet hosszútávon?

Figyelt kérdés
Van egy fiúm Romániában és nagyon szeretjük egymást de csak iskola szünetekben tudnánk találkozni.Most nyáron is megyek hozzájuk és ő is jönni fog.Azon gondolkoztunk hogy hátha megengedik a szülei hogy Magyarországra jöjjön középiskolába és legyen és legyen kollégista. De ez is necces kicsit. Szerintetek ez működhet?

2015. máj. 24. 09:30
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
14 évesek vagyunk elfelejtettem írni
2015. máj. 24. 09:30
 2/11 anonim ***** válasza:
Le fogsz pontozni,de nem. Persze,majd biztos megengedik a szulei,hogy egy internetes "kapcsolat" miatt elkoltozzon otthonrol....
2015. máj. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Elöző: Írta hogy taliznak is! Szerintem próbáljátok meg!
2015. máj. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

14 évesen nem ezzel kellene hogy foglalkozzatok első sorban, mert ez a kapcsolat, még ha úgy is érzitek hogy örökké fog tartani, max 2 év lesz. Biológiailag kiszámítva mindenkinél 2 év a rózsaszín köd élettartama, és egy 15-16 éves tiniben a kaland és tapasztalatszerzés előnyt élvez a kötődéssel szemben. Ha a srác szülei nem ellenzik hogy kollégista legyen, megpróbálhatjátok, a ti döntésetek, de vannak fontosabb dolgok is mint a tini kapcsolatok. Egyetemen vagy főiskolán bőven ráértek csajozni/pasizni.

18/F

2015. máj. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

4-es. ha minden kapcsolat elején az lenne a felvetés, hogy úgy is vége lesz, soha senki nem akarna kapcsolatot. Szóval akkor miért ne próbálják ki?

Hogy működhet-e hosszútávon? A kérdés csak annyi hogy a hosszútáv alatt mit ért a kérdező. Pár évig biztosan működhet, mint távkapcsolat. De ha a hosszútáv alatt azt érti, hogy esetleg lehet-e jövője ennek a kapcsolatnak (család, közös jövő, stb) akkor ahhoz sok mindent át kell még élniük, hogy erről bármit ki lehessen jelenteni. Mindazonáltal, ha mindketten akarják és tesznek érte, valamint kapnak segítséget hozzá a szülők részéről is, miért ne lehetne ez egy nagyon hosszú és szép kapcsolat? Ez igazából csak a lehetőségeken és a saját akaratukon mulik.

2015. máj. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
én csak annyit mondok, hogy ez ilyen fiatalon nem kifizetődő. 14 évesen ne ez legyen már az első emberek. Én nem azt mondom hogy legyen mindenki egy magába fordult antiszociális kis stréber gyerek mert én se vagyok az, de a gyerek korod ne "életed párjának" megtalálására szánd rá hanem a jövőd megalapozására.
2015. máj. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáljátok meg. :)
2015. máj. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem kezdetben jo az haszunetekben talalkoztok es ha kibirtok igy par evet majd utanna beszelgethettek arrol hogy odakoltozzon de most meg ne. Mi 3 eve elunk tavkapcsolatban a parommal en Spanyolorszagban o a Vajdasagban el. Egy ev mulva koltozunk majd ossze es felevente talalkozunk kb 10nap es 1 honapnyi ido kozott. A tietek kibirhato igy es sokkal olcsobb meg nagyon fiatalok vagytok,nem varhatod el tole hogy 14 evesen egyedul legyen csak miattad.

En 15 voltam a baratom 17,5. Addigra kerulunk ossze mire en 19 o meg 21,5eves lesz.

18/L 20,5/F

2015. máj. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Erdélyi magyar a fiú vagy román? Hol lakna, ha ide jönne tanulni Mo-ra??? Gondolom, nem nálatok, mert azt én sem engedném meg a gimnazista gyerekemnek. Még a fiúnak sem!!
2015. máj. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9-es. írta a kérdező, hogy egyébként kollégiumba lakna a srác. Nyilván nem költöznének azonnal össze, amikor jön tanulni a srác.
2015. máj. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!