Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan szerezzem vissza az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza az "exem"? 17/L

Figyelt kérdés

Az ilyesmi gondokat szeretem megoldani magam, de úgy döntöttem lehet, hogy mások tapasztalatai/ötletei előrébb vinnék az ügyemet. :) Szóval, hol is kezdjem...a barátommal 9 hónapig jártunk, és tudni kell róla,hogy nagyon hirtelen haragú, makacs és sok veszekedésünk nagyon apró dolog miatt robbant ki.(Pl: mielőtt összejöttünk, egy héttel előtte találkoztunk volna először kettesben, mert egy közös társaságban ismertük meg egymást, és ott alig dumáltunk, de már ott bejöttünk egymásnak. 1 hónapig chateltünk, és aztán találkoztunk, de nem szerelmi szempontból, vagyis én nem tudtam,hogy ő mit akar. Akadt egy probléma, hogy nem találtuk meg egymást, mert egy kisebb borfesztiválon találkoztunk és lemerült a mobilom is, azt hittem el sem jött, összefutottam ott egy régi szerelmemmel és smároltunk, a barátom meg pont akkor jött arra. Nem gondoltam komolyan a smárolást, és rettenetesen éreztem magam. Emiatt egy hétig nem is beszéltünk, látni sem akart, aztán végül ő írt, hogy hiányzom neki, és elhívott egy újabb talira, ott jöttünk össze, de az is annak indult, hogy lecsesz...)Van egy lány barátnője, akire féltékeny voltam, mert mindenki látta rajta, hogy nyomul rá, de a barátom nem vette észre, sőt, jóban is voltak. Nem a bizalom hiányzott. Nem féltem,hogy megcsal. Csak zavart a tény,hogy van valaki, aki rá pályázik. Egy alkalommal chaten szóbajött ez a csaj és én mondtam a barátomnak, hogy inkább beszéljünk másról, mert engem nem érdekel ez a lány. Erre a barátom megharagudott, és kijelentette, hogy szakítanunk kellene, mert nem bírja a "túlzott féltékenykedésem". Nem is fogtam fel mit beszél, azt hittem baromkodik, de komolyan kidobott, én meg azt se tudom ki vagyok nélküle... :( 3 nap alatt eljutottunk addig, hogy nem is beszélünk... Ez nagyon megvisel, főleg úgy, hogy mondta hogy szeret, vonzódik, de nem tud velem járni.

Szóval az lenne a fő kérdés, hogy milyen "taktikát" ajánlanátok? Ne írjak neki? Vagy győzködjem?

Előre köszi minden ötletet, fontos lenne, mert nagyon nagyon hiányzik... :(



2017. jan. 18. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:
57%

Elcseszted. Nem kéne minden jött-ment exeddel csókolózgatni. Főleg amikor új pasival randizol.

Te kis butus, naiv kislány :/

2017. jan. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Azt a kérdést tedd fel magadnak."Ha a VOLT barátom csókolózott volna egy lánnyal,és te láttad volna őket,akkor Te mit tennél ?"... Érzem,hogy ez MAGAS labda számodra...GONDOLKODJ ! Csókolóztál egy számára ismeretlen pasival.Na részemről már itt vége is lett volna az együtt járásnak.Te Hibáztál !Plusz féltékeny is vagy.Ami azt jelenti hogy nincs önbizalmad.SEGÍTSÉG KELL ? JÓ TANÁCS ? Akkor felejtsd el az a srácot.A következőre meg ne legyél féltékeny,és amíg vele jársz addig ne csókolóz más pasival.ENNYI !
2017. jan. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt hiszem nem voltam egyértelmű. Mikor ez a smárolás történt nem jártunk, sőt. Azt sem tudtam, hogy van e barátnője. :)
2017. jan. 18. 21:30
 4/7 anonim ***** válasza:

"kadt egy probléma, hogy nem találtuk meg egymást, mert egy kisebb borfesztiválon találkoztunk és lemerült a mobilom is, azt hittem el sem jött, összefutottam ott egy régi szerelmemmel és smároltunk, a barátom meg pont akkor jött arra. Nem gondoltam komolyan a smárolást"

Na ez már itt el van cseszve.

2017. jan. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
2.hozzászóló vagyok.Értsd meg lány,hogy ebben te már veszítettél.El kell fogadnod ! De most őszintén... Ha pitizel a srácnak azt hiszed hogy jobb lesz ? Ha pitizel két következménye lehet.1,)Meg undorodik tőlled.(mivel tálcán kínálod magadat...Hol itt a hódítás ? Ez kb olyan mintha a nyúl az oroszlánnak azt mondaná,hogy egyél meg.) 2,) Ha újra összejönnétek akkor sem szeretne.Csak szex lenne,és amikor már megunt akkor bejönne a képbe az a lány,akire jelenleg féltékeny vagy.NOS ?! És mit csinálsz ezután...Azt szajkózod,hogy minden pasi cssk dugni akar....Igen ! De szeretünk úgy dugni,hogy szeretjük a másik embert,és az viszont szeret.Ezért SZERELEM a szerelem. 38/F
2017. jan. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"Nem gondoltam komolyan a smárolást"

CNABIR

(visszafele:D)

2017. jan. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én nem hibáztatlak, azért mert smároltál, csak hát ezzel a java hímsoviniszta népet sikerült recskázásra bírnod. Nem volt okos dolog, de most ez van.


Ne próbálj meg visszamenni az exedhez, könyörgöm. Ő se tűnik e szempontból okosabbnak, és szerintem jobban jársz ha idővel mást keresel, mint hogy érte sajogjon a szíved.

2017. jan. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!