Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan szerezzem vissza a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza a barátnőmet?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Megismertem egy csodálatos lányt. Összejöttünk minden jól ment, szerettük egymást. Volt egy barátom, akit tíz éve ismertem. Elmondása neki hülye fejjel, hogy sexeltünk. Ő is mindig elmondta, de én soha nem mondtam el senkinek. A lány anyukája utált alapból, mert hallott valamit rólam ami nem is volt igaz. A barátom elmondta a barátnőjének és a kedvesem nővérek, aki pedig a szülőknek. A barátnőm szakítani akar ez miatt, mivel így is sok fejmosást kapott otthon én miattam és ez miatt szintén. Nagyon szeretem és ő is szeret. Látszik rajta :) igazi angyal. Mit tehetek, hogy vissza kapjam? Azt mondta, hogy bízott bennem. Tényleg nem akartam semmi rosszat. Kérlek titeket, hogy segítsetek. Az életem 15 éves én meg 20.

2016. aug. 16. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Hivd el valahova mondjuk egy étterembe vacsorázni és mond meg neki hogy mennyire szereted és nagyon hiányzik szőrnyen telnek a napok nélküle stb stb magyarul mond el neki az érzelmeidet iránta és ha ő is szeret még téged akkor vissza megy hozzád. A szülőket pedig próbáld megszerettetni magad pl. Segíts a ház körül lepd meg az anyukájat valami apróságal es mond el neki hogy mennyire fontos számodra a lánya.
2016. aug. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Subler4everybody ***** válasza:
Én segítenék, de annyi itt a helyesírási hiba, hogy nem tudom értelmezni amit írtál.
2016. aug. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem sokkal miután kiírtam a kérdést rámírt, hogy máris hiányzom neki :) Most igazából mégjobban kötődünk egymáshoz azt vettem észre.
2016. aug. 19. 12:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Na ennek örülök :)!
2016. aug. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jajj de aranyosak vagytok istenem nekem is kell egy ilyen csávóooo mar mint nem te ne értsd félre még életem de aranyos na jo abba hagytam legyetek boldogok 😁
2016. aug. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!