Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan szerezzem vissza? 17/L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza? 17/L

Figyelt kérdés

Az ilyesmi gondokat szeretem megoldani magam, de úgy döntöttem lehet, hogy mások tapasztalatai/ötletei előrébb vinnék az ügyemet. :) Szóval, hol is kezdjem...a barátommal 9 hónapig jártunk, és tudni kell róla,hogy nagyon hirtelen haragú, makacs és sok veszekedésünk nagyon apró dolog miatt robbant ki. Van egy lány barátnője, akire féltékeny voltam, mert mindenki látta rajta, hogy nyomul rá, de a barátom nem vette észre, sőt, jóban is voltak. Nem a bizalom hiányzott. Nem féltem,hogy megcsal. Csak zavart a tény,hogy van valaki, aki rá pályázik. Egy alkalommal chaten szóbajött ez a csaj és én mondtam a barátomnak, hogy inkább beszéljünk másról, mert engem nem érdekel ez a lány. Erre a barátom megharagudott, és kijelentette, hogy szakítanunk kellene, mert nem bírja a "túlzott féltékenykedésem". Nem is fogtam fel mit beszél, azt hittem baromkodik, de komolyan kidobott, én meg azt se tudom ki vagyok nélküle... :( 3 nap alatt eljutottunk addig, hogy nem is beszélünk... Ez nagyon megvisel, főleg úgy, hogy mondta hogy szeret, vonzódik, de nem tud velem járni.

Szóval az lenne a fő kérdés, hogy milyen "taktikát" ajánlanátok? Ne írjak neki? Vagy győzködjem?



2017. jan. 18. 22:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Az összes szakításom után, és teljesen mindegy hogyan végződött amikor újra akartam kezdeni, és erre szám szerint 3 példám is van beszoptam de úgy elég rendesen.


1., én dobtam, de rájöttem hogy hülye vagyok történet elkezdtem keresni újra nem volt igazából jó semmire csak arra hogy saját magamnak fájdalmat okozzak, és ő kitudja tölteni a bosszúvágyát rajtam.

2., kidobott vissza könyörögtem magam kb, és utánna én dobtam ki majd ez felválta 1-2 hónapon keresztül (pokol volt az egész)

3.,egyszerre szakítottunk próbáltuk megbeszélni, de ismét csak fájdalmat okoztunk egymásnak.


Nem tudom az én tapasztalataim alapján, és szerintem ezzel a legtöbb ember ígyvan ahonnan egyszer elküldtek oda soha a büdös életbe nem próbálok vissza menni a nagy rakás SEMMIÉRT :). Bármennyire is nehéz szerintem felejsd el ezt a dolgot...alapesetben nem is lenne ilyen dolgokra szükség, hogy csak úgy szétmentek egy ilyen hülyeség miatt.

2017. jan. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Stark2000 ***** válasza:
Ő dobott ki, neki kellene bocsánatot kérni és megszerezni a bizalmadat, hogy újra legyen valami. Én tuti nem könyörögnék, semmi. Tudom, hogy marha nehéz .. én az edzésen töltöttem ki a mérgemet. Illetve volt, hogy a falat püföltem este, amennyire odavoltam érte - és közös megegyezés alapján szakítottunk. Próbáltam rábeszélni arra, hogy lehetne-e újra, de nem jött össze. Megmutatta milyen ha elege van, én meg bőven kiábrándultam belőle. Azóta köszönő viszonyban sem vagyunk. Szerintem te is hagyd (ha csak ő nem kezdeményez, és megbeszélitek).. majd dobja a következőt a gép ha úgy alakul. 17/F.
2017. jan. 19. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!