Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ha egy fiú azt írja h nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú azt írja h nem meri felvállalni h járunk az mit jelent?

Figyelt kérdés
2017. jan. 21. 11:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy gyáva, félhogy őt kiközösítik miattad.Több infóót kéne tudnunk, de én otthagynám, mert így semmi értelme.
2017. jan. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy még gyerekes, túlzottan érdekli mások véleménye róla, szégyel téged ami arra utal, hogy úgy gondolja kivetni való van benned vagyis akkor miért is maradnál vele, ha konrétan nem is bír?
2017. jan. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Kösti az eddigi válaszokat


Bocsánatot kért amiért néha kerül de nem meri felvállalni h járunk de attól még szeret

2017. jan. 21. 11:58
 4/13 anonim ***** válasza:

Van esetleg valami "problémás" a kapcsolatotokkal? Mi se mertük eleinte felvállalni a kapcsolatunkat barátommal, de nekünk elég jó okunk volt. Az egyik legjobb barátnőm az exe, az ő egyik legjobb haverja az én exem. Mindkettő elég régi sztori, de azért na. Meg felettese is vagyok egy diákszervezetben. Ez azért így egyben sok lehet. Aztán mégis felvállaltuk.

De a lényeg hogy ha ilyesmi bonyodalom van, akár érthető is lehet. Amúgy nem túlzottan.

2017. jan. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem jobban félti a "hírnevét" mint a kapcsolatotokat hanem fél. V. attól, hogy majd találkoznia kell a szüleidel vagy beszélnie kell eről az osztálynak. Bármi lehet, nem pont az, hogy nem szeret vagy szégyellem téged. Ha szégyelne téged miért járna veled?
2017. jan. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nincs különösebb okunk, utolsó remélem így van köszi a válaszokat mindenkinek! :))
2017. jan. 22. 17:39
 7/13 anonim ***** válasza:
Sajnos nem vagy elég jó neki.
2017. jan. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
És amúgy sexeltek, vagy milyen a kapcsolat köztetek?
2017. jan. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szégyell a haverjai előtt, de guminőnek jó lennél neki.
2017. jan. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Dudok Andrásné válasza:
100%
Egyszerű!! NEM SZERET!!! Zavard a sunyiba!!
2017. jan. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!